8 lutego 2017 roku w sali widowiskowej Centrum Kultury odbyła się inauguracja Dnia Bezpiecznego Internetu.
Biblioteka główna | Czwartek, 09 Lutego 2017, 12:11:02 | Czytaj całość >>
W Grodzisku Mazowieckim rozszerzyliśmy formułę Dnia Bezpiecznego Internetu, co pozwala nam mówić o Dniach Bezpiecznego Internetu. W tym roku do podejmowanych przez nas działań włączeni zostali przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miejskiej z Grodziska Mazowieckiego. Przez ostatnie tygodnie spotykaliśmy się i szukaliśmy najlepszych pomysłów na dotarcie do młodych ludzi z problematyką bezpieczeństwa w sieci. Dzięki naszym staraniom wraz z Burmistrzem Grodziska Mazowieckiego możemy zaprosić na Dzień Bezpiecznego Internetu, który rozpoczął się już 6 lutego, a skończył się 8 lutego dużą uroczystością w sali widowiskowej grodziskiego Centrum Kultury.
Biblioteka główna | Czwartek, 09 Lutego 2017, 00:39:07 | Czytaj całość >>
We wtorek, 7 lutego, nie odbędą się zajęcia animacyjne w Pawilonie Kultury: LEGOmaniacy, Południe z filmem i Łapkodzieło.
Filia 2 | Poniedziałek, 06 Lutego 2017, 21:06:34 | Czytaj całość >>
Przed nami pracowity tydzień. Od 6 lutego w Grodzisku Mazowieckim obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu. To duże wydarzenie, które obejmuje swoim zasięgiem wszystkie z grodziskich szkół gimnazjalnych, średnich i zawodowych.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 06 Lutego 2017, 18:42:59 | Czytaj całość >>
W sobotę, 4 stycznia 2017 r., odbyło się spotkanie promujące wydanie książki charytatywnej. Wydawcą i pomysłodawcą tej publikacji jest wydawnictwo Sofijka. W czasie spotkania Monika Jędrzejewska-Wergiles, Katarzyna Malinowska, Anna Kaszubska i Paweł Maj opowiedzieli o idei książki charytatywnej i w zabawowy sposób przedstawili jej bohaterów.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 06 Lutego 2017, 15:18:38 | Czytaj całość >>