W środę zakończyliśmy kolejny sezon zajęć Głośnego Czytania. Czytaliśmy „Dzieci z Lewkowca” Donaty Dominik-Sawickiej. Rozmawialiśmy również o swoich planach wakacyjnych, do czego inspiracją stały się książki Germano Zullo & Albertine – „W górach” i „Nad morzem”. Oczywiście wakacje można też spędzać w mieście, dlatego mali czytelnicy naszej biblioteki poznali „Tajemnicze miasto” Rity Kaczmarskiej. Dzieci układały niesamowite miejskie przestrzenie, świetnie się przy tym bawiąc.
Biblioteka główna | Czwartek, 22 Czerwca 2017, 11:00:06 | Czytaj całość >>
Zapraszamy na Turniej Piłki Nożnej Coolturacup 2017. Turniej odbędzie się 29 czerwca. Rozpoczyna się o godzinie 9.00. Mecze trwają 2 razy po 10 minut. W wydarzeniu mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych w wieku 9-12 lat.
Filia 2 | Wtorek, 20 Czerwca 2017, 12:56:58 | Czytaj całość >>
Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki zaprasza na zajęcia w ramach Lata w Pawilonie Kultury.
Filia 2 | Poniedziałek, 19 Czerwca 2017, 14:27:12 | Czytaj całość >>
We wtorek w bibliotece na ul. Spółdzielczej 9 młodzież skupiona wokół naszego projektu, Book Morning Library, miała spotkanie, na którym planowano lipcowe nagrania. Czerwcowe filmy się jeszcze montują. Trochę to trwa, ale trzeba się uzbroić w cierpliwość. Najpierw zakończymy rok szkolny. W wakacje wszyscy będą mieć więcej czasu na pracę przy programie.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 19 Czerwca 2017, 10:05:16 | Czytaj całość >>
Na ostatnich zajęciach Głośnego Czytania udowodniliśmy, że istnieją takie książki, które doskonale pasują do piknikowego kosza i leniuchowania na trawie oraz takie, które można zabrać do lasu.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 19 Czerwca 2017, 07:34:14 | Czytaj całość >>