Podczas ostatniego spotkania Osiedlowego Klubu „Kopernik” Alicja Siurdyna opowiedziała o życiu i twórczości Vincenta van Gogha. Holenderski artysta podbił serca słuchaczy. Prelekcja została zakończona brawami. Planujemy więc już kolejne spotkania dotyczące malarstwa.
Filia 2 | Czwartek, 08 Czerwca 2017, 14:54:29 | Czytaj całość >>
Na ostatnich zajęciach w Oddziale dla Dzieci rozmawialiśmy o tym, co sprawia, że dzieci są szczęśliwe. Kontynuując tę rozmowę, opowiedzieliśmy o książce „7 nawyków szczęśliwego dziecka” Seana Covey’a, aby w ten sposób pokazać, jakie nawyki trzeba mieć, by być szczęśliwym. Następnie przeczytaliśmy fragment książki i odpowiedzieliśmy na pytania z „Kącika rodziców”.
Biblioteka główna | Czwartek, 08 Czerwca 2017, 13:07:57 | Czytaj całość >>
Informujemy, że 16 czerwca 2017 r., zamknięta będzie nasza Filia nr 1 w Kadach z powodu choroby pracownika. Za utrudnienia przepraszamy!
Filia 1 | Czwartek, 08 Czerwca 2017, 09:49:56 | Czytaj całość >>
Na 12 czerwca zaprosiliśmy do naszej biblioteki po raz kolejny Krzysztofa Piersę, autora książki „Komputerowy ćpun”. Wcześniej odwiedził on nas w ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu. Krzysztof Piersa jest człowiekiem, którego biografia dla wielu młodych ludzi może stać się motywem do przyjrzenia się własnemu funkcjonowaniu w sieci i w przestrzeni gier komputerowych.
Biblioteka główna | Czwartek, 08 Czerwca 2017, 08:31:15 | Czytaj całość >>
Na owoce, słodkości, lemoniadę i dobrą zabawę zaprosiliśmy dzieci do Pawilonu Kultury, gdzie świętowaliśmy Dzień Dziecka.
Filia 2 | Wtorek, 06 Czerwca 2017, 13:58:56 | Czytaj całość >>