Do audycji "Co Nowego w Bibliotece" w Radio Bogoria zaprosiliśmy Monikę Jędrzejewską-Wergiles, właścicielkę wydawnictwa Sofijka, która jest między innymi szczęśliwą mamą i żoną, ale też działaczką społeczną, prowadzącą Klub Przedsiębiorczych Mam oraz trenerem biznesu i rozwoju osobistego.
Biblioteka główna | Wtorek, 31 Stycznia 2017, 23:54:40 | Czytaj całość >>
30 stycznia 2017 r. seniorzy z Osiedlowego Klubu „Kopernik” zostali zaproszeni do Przedszkola Niepublicznego Sióstr Opatrzności Bożej im. Aniołów Stróżów.
Biblioteka główna | Filia 2 | Wtorek, 31 Stycznia 2017, 23:31:01 | Czytaj całość >>
W „Co Nowego w Bibliotece”, 24 stycznia, Magdalena Żerek opowiadała między innymi o czasopismach, które można czytać w bibliotece na miejscu oraz wypożyczać do domu. Nie zabrakło również omówienia książki z bibliotecznej półki. Tym razem była to powieść Davida Almonda – „O chłopcu, który pływał z piraniami”.
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Wtorek, 31 Stycznia 2017, 14:12:05 | Czytaj całość >>
W czasie Głośnego Czytania w Oddziale dla dzieci Maria Zdrojewska i wolontariuszki przedstawiły małym czytelnikom dwie baśnie – „Żabi król” oraz „O wilku i siedmiu koźlątkach”. Dzieci i ich rodzice mieli też możliwość oglądania teatrzyku kamishibai.
Biblioteka główna | Wtorek, 31 Stycznia 2017, 13:49:21 | Czytaj całość >>
Zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki! Tym razem rozmawiać będziemy o książce Jonasa Jonassona – „Anders Morderca i przyjaciele oraz kilkoro wiernych nieprzyjaciół”.
Filia 2 | Poniedziałek, 30 Stycznia 2017, 14:07:11 | Czytaj całość >>