Książki Jacka Hugo-Badera są chętnie czytane przez odbiorców w różnym wieku. Świadczą o tym również pełne sale, podczas spotkań z reporterem. Tak też było w grodziskiej Poczekalni PKP – Przestrzeni Kulturze Przyjaznej, kiedy spotkał się ze swoimi czytelnikami.
Biblioteka główna | Czwartek, 06 Lipca 2017, 13:18:08 | Czytaj całość >>
Kiedy zamykamy bibliotekę, nie idziemy na urlopy. Ciężko pracujemy, żebyście mogli cieszyć się jeszcze piękniejszymi wypożyczalniami. Dzisiaj pomagali nam wolontariusze z Fundacji Kronenberga przy City Handlowy. Czyścili i obkładali książki na ul. Spółdzielczej 9 oraz zajęli się zielenią przy Pawilonie Kultury.
Biblioteka główna | Filia 2 | Środa, 05 Lipca 2017, 08:14:39 | Czytaj całość >>
Informujemy, że w dniach 1-15 lipca 2017 r., biblioteka przy ul. Spółdzielczej 9 będzie nieczynna (inwentaryzacja książek). Biblioteka Główna i filie zamknięte będą również w każdą sobotę lipca i sierpnia.
Biblioteka główna | Niedziela, 02 Lipca 2017, 19:44:07 | Czytaj całość >>
Stereotypy. Uprzedzenia. Antysemityzm. To Twoja sprawa! pod takim hasłem przeprowadzono zajęcia "O Żydach i Żydówkach" w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki na ul. Spółdzielczej 9. Zajęcia przygotowaliśmy we współpracy z Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego i HIA Polska.
Biblioteka główna | Piątek, 30 Czerwca 2017, 13:26:04 | Czytaj całość >>
22 czerwca seniorzy z Pawilonu Kultury i z Klubu Seniora w Łąkach wzięli udział w wycieczce do Warszawy. Uroki stolicy, jej najskrytsze tajemnice i najbardziej atrakcyjne miejsca przedstawiła przewodniczka, Małgorzata Przybylska.
Filia 2 | Środa, 28 Czerwca 2017, 14:37:39 | Czytaj całość >>