Klub Brydżowy spotyka się w każdy poniedziałek i piątek o godz. 11.00. Zapisy na miejscu u bibliotekarzy.
Filia 2 | Poniedziałek, 30 Stycznia 2017, 13:03:17 | Czytaj całość >>
W poniedziałek Alicja Siurdyna przeprowadziła zajęcia – „Zrozumieć malarstwo”. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klasy 4 z Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych nr 2 w Grodzisku Mazowieckim pod kierunkiem Bożeny Jałowieckiej.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 30 Stycznia 2017, 12:02:31 | Czytaj całość >>
Celem akcji, organizowanej przez Wydawnictwo Sofijka jest wydanie zilustrowanej książki dla dzieci ze szpitali, domów dziecka i innych placówek opiekuńczych. Książka będzie pełna budujących historii, przygód, pokonywania trudności i dobrych zakończeń oraz wesołych wierszyków, by być przy dzieciach w trudnych chwilach i nieść uśmiech, wzmacniać, dawać siłę, wiarę, nadzieję.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 30 Stycznia 2017, 11:42:14 | Czytaj całość >>
Piękny głos, talent aktorski, uroda sceniczna oraz serdeczny kontakt z widzami to cechy, które wyróżniają Elżbietę Ryl-Górską, bohaterkę książki „Uśmiech Primadonny” Karoliny Prewęckiej i Pawła Świętoreckiego. W naszej bibliotece zorganizowaliśmy dwa spotkania, podczas których mogliśmy przekonać się, że opinie na temat artystki nie są przesadzone.
Biblioteka główna | Filia 2 | Piątek, 27 Stycznia 2017, 12:54:58 | Czytaj całość >>
27 stycznia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holocaustu. W naszej bibliotece we wtorek zostało zorganizowane spotkanie, które poprowadziły edukatorki z Biura Edukacji Narodowej Instytutu Pamięci Narodowej - Edyta Gula i Ewa Dyngosz.
Biblioteka główna | Piątek, 27 Stycznia 2017, 09:17:44 | Czytaj całość >>