We wtorek, 9 maja, zaprosiliśmy na oficjalne rozstrzygnięcie konkursu „Najlepsza recenzja książki Wiesława Myśliwskiego”, organizowanego wspólnie z Fundacją im. Chełmońskiego w Radziejowicach. Rozdanie nagród odbyło się w Pawilonie Kultury, a więc naszej Filii nr 2, na ul. Westfala 3.
Filia 2 | Piątek, 12 Maja 2017, 09:54:05 | Czytaj całość >>
Biblioteka. Oczywiście! Udowodniliśmy, że nawet w deszczu i zimnie jesteśmy w stanie dobrze bawić się z literaturą. Wczoraj od 17.00 zachęcaliśmy mieszkańców Grodziska Mazowieckiego do czytania poezji i umieszczania najciekawszych jej fragmentów w przestrzeni Parku Skarbków.
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Czwartek, 11 Maja 2017, 10:21:00 | Czytaj całość >>
8 maja (poniedziałek), godz. 17:00 "Park myśli". Zapraszamy mieszkańców Grodziska Mazowieckiego do udziału w akcji happeningowej do Parku Skarbków. Działania mają na celu pokazanie kultury czytania i jej propagowanie. Aby wziąć udział w akcji, należy przyjść do parku i szukać pracowników Biblioteki, którzy wyjaśnią, na czym polegać będą działania. Udział w akcji jest bezpłatny, zapraszamy!
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Piątek, 05 Maja 2017, 12:25:39 | Czytaj całość >>
W czwartek Oddział dla Dzieci na ul. Spółdzielczej 9 odwiedzili uczniowie klasy 3 z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Tosi i Franka.
Biblioteka główna | Piątek, 05 Maja 2017, 11:16:20 | Czytaj całość >>
Strefa Aktywnego Seniora w Grodzisku Mazowieckim to projekt kierowany do seniorów zamieszkałych na terenie Grodziska Mazowieckiego, organizowany przez Burmistrza Grodziska Mazowieckiego - Grzegorza Benedykcińskiego. Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki włącza się w realizację działań w ramach projektu Strefa Aktywnego Seniora, poprzez koordynowanie projektu oraz prowadzenie wybranych zajęć projektowych.
Biblioteka główna | Czwartek, 04 Maja 2017, 13:18:24 | Czytaj całość >>