Zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak by wyglądało Wasze życie, gdybyście byli kotami? Na Czytankach-Wycinankach w Oddziale dla Dzieci przy ul. Spółdzielczej 9 Maria Zdrojewska czytała dzieciom pięknie wydaną i zilustrowaną książkę „Gdybym był kotem” Palomy Sánchez Ibarzábal wydawnictwa Tako.
Biblioteka główna | Piątek, 01 Grudnia 2017, 11:41:51 | Czytaj całość >>
Za nami motywujące do działania i pokonywania własnych słabości spotkanie z Małgorzatą Przybylską zorganizowane w ramach projektu Book Morning Library!
Biblioteka główna | Piątek, 01 Grudnia 2017, 10:52:28 | Czytaj całość >>
Book Morning Library! | Dzień Dobry, Biblioteko! Angelika Kaułdus zauważyła, jak ważnym problemem jest dzisiaj przemoc domowa. Postanowiła więc opowiedzieć Wam o książce ważnej zarówno dla młodzieży, jak i dla dorosłych – „Toksyczni rodzice. Jak się uwolnić od bolesnej spuścizny i rozpocząć nowe życie” Susan Forward, Craiga Bucka wydawnictwa Czarna Owca.
Biblioteka główna | Czwartek, 30 Listopada 2017, 22:54:32 | Czytaj całość >>
Burmistrz Grodziska Mazowieckiego oraz Zarząd Grodziskiej Spółdzielni Mieszkaniowej zapraszają na Mikołajki.
Filia 2 | Środa, 29 Listopada 2017, 12:50:53 | Czytaj całość >>
Na Strefie Aktywnej Mamy, 23 listopada 2017 r., gościliśmy Joannę Kitlińską-Stępień, która zapoznała mamy z masażem „Dotyk Motyla”, według dr Evy Raich. Po części teoretycznej zaprosiłyśmy mamy na część praktyczną, podczas której wykonywały masaż swoim dzieciom.
Biblioteka główna | Środa, 29 Listopada 2017, 11:53:52 | Czytaj całość >>