Nasza biblioteka bierze udział w akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile. Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN taką akcję organizuje już po raz piąty, aby upamiętnić powstanie w getcie warszawskim.
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Środa, 19 Kwietnia 2017, 13:30:33 | Czytaj całość >>
Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na najlepszą recenzję książki Wiesława Myśliwskiego. Organizatorem jest nasza biblioteka oraz Fundacja im. Józefa Chełmońskiego. Recenzję dowolnej książki Wiesława Myśliwskiego można dostarczać wydrukowaną do biblioteki albo wysłać ją pocztą na adres: m.grzelka@biblioteka.grodzisk.pl.
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Wtorek, 18 Kwietnia 2017, 18:10:10 | Czytaj całość >>
Z książkami można się świetnie bawić! Udowodniliśmy to na zajęciach w Oddziale dla Dzieci. W środę sięgnęliśmy po nowość. Wydaną kilka dni temu serię opowieści o Smoku Maciusiu. Czytaliśmy książkę "Smok Maciuś poznaje okolicę". Następnie przekonaliśmy się, jak można bawić się z tekstem za pomocą specjalnej aplikacji, która pozwala na rozszerzanie rzeczywistości o obraz wirtualny. Zaprosiliśmy więc Smoka Maciusia na nasze zajęcia i wykonywaliśmy zadania zamieszczone w aplikacji.
Biblioteka główna | Czwartek, 13 Kwietnia 2017, 10:13:13 | Czytaj całość >>
Zmiany godzin otwarcia naszych placówek przed świętami. W Wielki Piątek pracujemy w godzinach od 9.00 do 14.00. Natomiast w Wielką Sobotę biblioteka będzie nieczynna.
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Środa, 12 Kwietnia 2017, 10:19:09 | Czytaj całość >>
Zdrowych, radosnych Świąt Wielkanocnych, uśmiechu oraz serdecznych spotkań w gronie najbliższych życzą dyrektor oraz pracownicy Biblioteki Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki!
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Wtorek, 11 Kwietnia 2017, 13:35:52 | Czytaj całość >>