Strefa Aktywnego Seniora w Grodzisku Mazowieckim to projekt kierowany do seniorów zamieszkałych na terenie Grodziska Mazowieckiego, organizowany przez Burmistrza Grodziska Mazowieckiego - Grzegorza Benedykcińskiego. Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki włącza się w realizację działań w ramach projektu Strefa Aktywnego Seniora, poprzez koordynowanie projektu oraz prowadzenie wybranych zajęć projektowych.
Biblioteka główna | Czwartek, 04 Maja 2017, 13:18:24 | Czytaj całość >>
Właśnie pojawiło się nowe wydanie "Bibliotecznego Co Nieco".
Biblioteka główna | Środa, 03 Maja 2017, 22:52:06 | Czytaj całość >>
Za nami casting do programu Book Morning Library!/Dzień Dobry, Biblioteko! Zebraliśmy grupę ośmiu osób, które pięknie opowiadały o literaturze, a teraz będą tworzyć własny program literacki.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 01 Maja 2017, 18:55:52 | Czytaj całość >>
Zapraszamy na wydarzenia związane z Tygodniem Bibliotek. Hasłem Tygodnia Bibliotek 2017 jest „Biblioteka. Oczywiście!”.
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Piątek, 28 Kwietnia 2017, 14:17:10 | Czytaj całość >>
Przedszkole nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Maciusia Pierwszego w Grodzisku Mazowieckim zaprosiło dzieci do udziału w VI Konkursie Recytatorskim „Malowane Słowem”. W tym roku dzieci recytowały teksty Agnieszki Frączek. Prezentacje przedszkolaków oceniało jury, w skład którego weszła Maria Zdrojewska, reprezentująca naszą bibliotekę.
Biblioteka główna | Czwartek, 27 Kwietnia 2017, 10:15:47 | Czytaj całość >>