W nowym roku kontynuujemy też projekt – „Czytamy w przedszkolu”. W tym tygodniu Maria Zdrojewska, Magdalena Żerek i Mariola Goździkowska prowadzą zajęcia w Przedszkolu im. Króla Maciusia Pierwszego w Grodzisku Mazowieckim.
Biblioteka główna | Wtorek, 10 Stycznia 2017, 15:00:37 | Czytaj całość >>
Ogłaszamy akcję czytelniczą - „Z Biblusiem w świat książek!”. Jest ona skierowana do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Każde dziecko otrzyma „Pakiet Biblusia”. Składają się na niego – wesoły futrzak, nazwany przez nas Biblusiem, zeszyt, a więc „Książeczka Biblusia” oraz regulamin.
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Wtorek, 10 Stycznia 2017, 08:23:08 | Czytaj całość >>
Także i w tym roku nasza biblioteka wykupiła dostęp do bazy Ibuk Libra! Znajdziecie w niej wiele nowych książek, które pomogą Wam w zdaniu egzaminu, przygotowaniu się na zajęcia szkolne czy uzupełnieniu wiedzy. Dzięki www.libra.ibuk.pl, w domu, możecie mieć darmowy dostęp do najnowszych i najciekawszych książek! Wystarczy przyjść do biblioteki i odebrać kod.
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Poniedziałek, 09 Stycznia 2017, 16:01:35 | Czytaj całość >>
Za nami pierwsze w tym roku zajęcia z cyklu "Kulturka". Czytałyśmy dzisiaj fragmenty książek: "Księga wróżek i czarownic" oraz "Przygody Piotrusia Pana".
Filia 2 | Czwartek, 05 Stycznia 2017, 12:47:32 | Czytaj całość >>
We wtorek w Radiu Bogoria Magdalena Żerek opowiedziała o książkach, które warto wypożyczyć w naszej bibliotece.
Czwartek, 05 Stycznia 2017, 11:14:35 | Czytaj całość >>