W nowym roku odbywają się także zajęcia Głośnego Czytania. Bibliotekarze i wolontariusze czytają dzieciom najpiękniejsze opowieści, rozmawiają o problemach, które są w nich poruszane oraz wykonują związane z nimi tematycznie prace plastyczne.
Biblioteka główna | Czwartek, 05 Stycznia 2017, 08:47:26 | Czytaj całość >>
Monika Grzelka stworzyła nie tylko zwykły Dyskusyjny Klub Książki. Zebrała grupę osób, które kochają literaturę i które połączyła autentyczna przyjaźń. DKK działający w Pawilonie Kultury można uznać za jedno z większych osiągnięć naszej biblioteki w poprzednim roku. Zapraszamy na kolejne spotkanie!
Środa, 04 Stycznia 2017, 15:15:52 | Czytaj całość >>
Joanna Pietrzak rozmawiała z Magdaleną Molską, przedstawicielką wolontariuszy grodziskiej biblioteki oraz z Magdaleną Żerek, która wraz z Marią Zdrojewską koordynuje pracą młodzieży działającej w bibliotece na ul. Spółdzielczej 9.
Wtorek, 27 Grudnia 2016, 22:00:53 | Czytaj całość >>
W przedświątecznym zabieganiu zachęcamy do chwili odpoczynku i przeczytania nowego, bożonarodzeniowego numeru „Bibliotecznego Co Nieco”. Wesołych Świąt życzą redaktorzy gazetki!
Piątek, 23 Grudnia 2016, 23:48:03 | Czytaj całość >>
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2017 życzą Dyrektor i Pracownicy Biblioteki Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki
Wtorek, 20 Grudnia 2016, 14:31:22 | Czytaj całość >>