Oddział dla Dzieci na ul. Spółdzielczej 9 odwiedziły dzieci z przedszkola „Zaczarowana Dorożka”. Rozmawialiśmy o książkach dla najmłodszych i działaniach biblioteki. Były też zagadki i głośne czytanie. Każde dziecko otrzymało również biblioteczny balonik.
Biblioteka główna | Środa, 24 Maja 2017, 12:44:23 | Czytaj całość >>
15 maja 2017 r. wraz z Helsińską Fundacją Praw Człowieka zaprosiliśmy na wykłady edukacyjne, które odbyły się w sali konferencyjnej Centrum Kultury na ulicy Spółdzielczej 9.
Biblioteka główna | Wtorek, 23 Maja 2017, 15:38:41 | Czytaj całość >>
Dziękujemy wrocławskiej firmie EACTIVE za przekazanie darowizny na rzecz naszej biblioteki. Firma EACTIVE na co dzień zajmuje się pozycjonowaniem stron. Oprócz działalności zawodowej stara się także regularnie wspierać potrzebujących - również naszą bibliotekę.
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Wtorek, 23 Maja 2017, 14:39:32 | Czytaj całość >>
Inspirujące było dla nas również zorganizowane w Pawilonie Kultury, a więc w naszej Filii nr 2, nocowanie Młodzieżowej Grupy Konsultacyjnej. Młodzi ludzie pracowali nad swoim regulaminem i projektami, które zrealizują w przyszłości. Świetnie się przy tym z nimi bawiłyśmy, dużo rozmawialiśmy, także o współpracy biblioteki z młodzieżą. Nocowanie zakończyło się śniadaniem z burmistrzem Tomaszem Krupskim, które rozpoczęło się o godzinie 7.30.
Filia 2 | Wtorek, 23 Maja 2017, 13:51:45 | Czytaj całość >>
W środę, 24 maja, zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem dyskutować będziemy o książce Filipa Springera – „Miasto Archipelag”.
Filia 2 | Wtorek, 23 Maja 2017, 13:18:45 | Czytaj całość >>