SELFUJ SIĘ KTO MOŻE! Bierzemy udział w międzynarodowej kampanii Tydzień z Internetem 2017! Podczas spotkania Klubu Seniora będziemy uczyć się robić selfie i edytować zdjęcia!
Filia 2 | Środa, 22 Marca 2017, 13:00:23 | Czytaj całość >>
Chcesz nauczyć się obsługi nowego sprzętu: laptop, tablet, smartfon…? Potrafisz „klikać” na komputerze, ale chcesz wiedzieć więcej? Pierwsza przygoda z internetem? Chciałbyś/chciałabyś założyć pocztę e-mail lub konto na social media, np. facebook, twitter, youtube, google+? Planujesz kupić nowy sprzęt, ale nie wiesz jaki wybrać model? …a dzieci, wnuki nie mają czasu Ci pomóc!?
Filia 2 | Środa, 22 Marca 2017, 12:49:40 | Czytaj całość >>
Seniorzy działający w Pawilonie Kultury (Filii nr 2) spotkali się w poniedziałek na wykładzie Alicji Siurdyny – Wybitni twórcy sztuki Baroku XVII-XVIII w. P. P Rubens.
Filia 2 | Środa, 22 Marca 2017, 12:11:04 | Czytaj całość >>
W poprzednim tygodniu Magdalena Żerek w audycji „Co Nowego w Bibliotece” w Radiu Bogoria opowiadała o wydarzeniach, które mają miejsce w naszej bibliotece.
Biblioteka główna | Wtorek, 21 Marca 2017, 13:19:57 | Czytaj całość >>
Braliśmy udział w Grodziskim Dniu Młodzieży. Opiekowaliśmy się głównie strefą dziennikarsko-podróżniczo-literacką. Odbyły się tam spotkania z Michałem Cessanisem i Łukaszem Długowskim oraz warsztaty dziennikarskie i robienia sushi.
Biblioteka główna | Wtorek, 21 Marca 2017, 12:29:36 | Czytaj całość >>