W sobotę, 10 czerwca, braliśmy udział w festynie dla mieszkańców wsi Janinów, Kałęczyn, Mościska i Odrano Wola – „Nasze Wsie Naszą Dumą”.
Biblioteka główna | Wtorek, 13 Czerwca 2017, 09:32:09 | Czytaj całość >>
Zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Rozmowa toczyć będzie się wokół książki "Tajemnica Abigél" Magdy Szabó.
Filia 2 | Poniedziałek, 12 Czerwca 2017, 15:46:54 | Czytaj całość >>
Burmistrz Grodziska Mazowieckiego zaprasza na uroczyste zakończenie i podsumowanie I edycji Strefy Aktywnego Seniora.
Biblioteka główna | Piątek, 09 Czerwca 2017, 08:06:56 | Czytaj całość >>
Podczas ostatniego spotkania Osiedlowego Klubu „Kopernik” Alicja Siurdyna opowiedziała o życiu i twórczości Vincenta van Gogha. Holenderski artysta podbił serca słuchaczy. Prelekcja została zakończona brawami. Planujemy więc już kolejne spotkania dotyczące malarstwa.
Filia 2 | Czwartek, 08 Czerwca 2017, 14:54:29 | Czytaj całość >>
Na ostatnich zajęciach w Oddziale dla Dzieci rozmawialiśmy o tym, co sprawia, że dzieci są szczęśliwe. Kontynuując tę rozmowę, opowiedzieliśmy o książce „7 nawyków szczęśliwego dziecka” Seana Covey’a, aby w ten sposób pokazać, jakie nawyki trzeba mieć, by być szczęśliwym. Następnie przeczytaliśmy fragment książki i odpowiedzieliśmy na pytania z „Kącika rodziców”.
Biblioteka główna | Czwartek, 08 Czerwca 2017, 13:07:57 | Czytaj całość >>