Przedszkole nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Maciusia Pierwszego w Grodzisku Mazowieckim zaprosiło dzieci do udziału w VI Konkursie Recytatorskim „Malowane Słowem”. W tym roku dzieci recytowały teksty Agnieszki Frączek. Prezentacje przedszkolaków oceniało jury, w skład którego weszła Maria Zdrojewska, reprezentująca naszą bibliotekę.
Biblioteka główna | Czwartek, 27 Kwietnia 2017, 10:15:47 | Czytaj całość >>
Właśnie otrzymaliśmy na "testy" rodzinną grę karcianą SŁOWNY NINJA prosto od Gry planszowe u Wookiego. Dziękujemy! Więcej o grze można przeczytać na fanpage Wookiego lub stronie WWW.
Filia 2 | Czwartek, 27 Kwietnia 2017, 07:35:27 | Czytaj całość >>
Przed nami nowe wyzwanie i wspaniała przygoda. Zaczynamy realizację projektu Book Morning Library!/Dzień Dobry, Biblioteko! W Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki kręcić będziemy program literacki, w którym opowiadać będziemy nie tylko o książkach.
Biblioteka główna | Piątek, 21 Kwietnia 2017, 09:59:46 | Czytaj całość >>
Na zajęciach Głośnego Czytania w Oddziale dla Dzieci mali czytelnicy dowiedzieli się, co znaczy być dobrym człowiekiem. Poznali opowieść Natalii Usenko „Dobroć, czyli opowieść o mocarzu Michale” z książki „12 ważnych opowieści. Polscy autorzy o wartościach”.
Biblioteka główna | Czwartek, 20 Kwietnia 2017, 16:06:59 | Czytaj całość >>
Helsińska Fundacja Praw Człowieka prowadzi Lekcje o prawach człowieka. Lekcje przeprowadzane będą także w naszej bibliotece.
Biblioteka główna | Czwartek, 20 Kwietnia 2017, 15:45:56 | Czytaj całość >>