Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki zaprasza na spotkanie z Jakubem Małeckim, autorem m.in.: "Dżozefa", "Dygotu", "Śladów" czy "Rdzy".
Filia 2 | Poniedziałek, 07 Maja 2018, 12:48:07 | Czytaj całość >>
Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki z okazji Tygodnia Bibliotek zaprasza na Piknik Literacki! W programie: uroczyste zakończenie akcji czytelniczej Zaczytaj się z Misiem Krzysiem, spotkanie z Jakubem Małeckim autorem m.in.: „Dżozefa”, „Dygotu”, „Śladów” i „Rdzy” oraz animacje dla dzieci i piknik na trawie.
Filia 2 | Poniedziałek, 07 Maja 2018, 12:39:23 | Czytaj całość >>
Wraz z Poczekalnią PKP - Przestrzenią Kulturze Przyjazną zapraszamy na majowy Targ Moli Książkowych i Płytowych!
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Sobota, 05 Maja 2018, 20:22:01 | Czytaj całość >>
Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki ogłasza przetarg nieograniczony pn.: Dostawa i montaż wyposażenia dla interaktywnego centrum edukacyjno–społecznego przy ul. Bartniaka w Grodzisku Mazowieckim”.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 30 Kwietnia 2018, 13:10:00 | Czytaj całość >>
W środę, 18 kwietnia, na Czytankach-Wycinankach Agnieszka Pelc przeczytała dzieciom książkę – „Otwórz bardzo ostrożnie” Nicka Bromley’a. Następnie uczestnicy naszego spotkania - zainspirowani „Arcypalcami” Marion Deuchars – wykonali bohaterów czytanej opowieści na kartonach.
Biblioteka główna | Środa, 25 Kwietnia 2018, 13:53:13 | Czytaj całość >>