Zmiany godzin otwarcia naszych placówek przed świętami. W Wielki Piątek pracujemy w godzinach od 9.00 do 14.00. Natomiast w Wielką Sobotę biblioteka będzie nieczynna.
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Środa, 12 Kwietnia 2017, 10:19:09 | Czytaj całość >>
Zdrowych, radosnych Świąt Wielkanocnych, uśmiechu oraz serdecznych spotkań w gronie najbliższych życzą dyrektor oraz pracownicy Biblioteki Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki!
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Wtorek, 11 Kwietnia 2017, 13:35:52 | Czytaj całość >>
Możemy to już potwierdzić oficjalnie! I nagrodę w konkursie na projekt maskotki „Bibliotecznego Co Nieco” wygrała Aleksandra Pawlak. Jej projekt uszyty został przez Katarzynę Opłat, właścicielkę Przytulanek Szmacianek i będzie od dzisiaj reprezentował nasz biblioteczny magazyn.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 10 Kwietnia 2017, 16:34:11 | Czytaj całość >>
W piątek, 7 kwietnia, wraz z Izabelą Mądrzycką i Gabrielą Śliwińską zakończyliśmy projekt Most Pokoleń! To było niezwykłe spotkanie, wypełnione podziękowaniami, wzruszeniami i inspirującymi rozmowami. Nie obyło się także bez gier i poczęstunku, który został przygotowany zarówno przez koordynatorki projektu, jak i przez przybyłych gości.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 10 Kwietnia 2017, 14:44:38 | Czytaj całość >>
W czwartek, 6 kwietnia, odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Przystanek Historia. Marcin Łaszczyński przeprowadził warsztaty zatytułowane „Byli za młodzi, by iść do powstania, czyli losy młodych niezłomnych”.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 10 Kwietnia 2017, 07:24:47 | Czytaj całość >>