Sukcesem zakończyliśmy akcję Przestrzeń Kobietom Przyjazna. W sobotę od godziny 12.00 w Poczekalni PKP panie mogły uczestniczyć w sesji fotograficznej. Zdjęcia wykonywała Joanna Michalik.Wzięliśmy też udział w spacerze Szlakiem dawnych Grodziszczanek, zorganizowanym przez Łukasza Nowackiego i Annę Woźniak.
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Poniedziałek, 06 Marca 2017, 09:12:03 | Czytaj całość >>
Prezentujemy fotorelację z zajęć pod hasłem "Bądź jak Maria", które odbyły się w czasie ferii zimowych w Pawilonie Kultury. Nasza relacja będzie brać udział w konkursie ogłoszonym przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego i Wydawnictwo Widnokrąg.
Filia 2 | Piątek, 03 Marca 2017, 18:01:36 | Czytaj całość >>
2 marca odbyły się spotkania z młodzieżą w ramach cyklu Przystanek Historia. Uczniowie wysłuchali wykładu – "Trzeci pogrzeb Anody – losy Żołnierzy Wyklętych" oraz obejrzeli film – „Inka są sprawy ważniejsze niż śmierć”.
Biblioteka główna | Piątek, 03 Marca 2017, 16:39:47 | Czytaj całość >>
Projekt społeczny Most pokoleń jest adresowany do osób młodych (15 - 25 lat) oraz seniorów. Skupia się on na problemie nieporozumienia międzypokoleniowego. Koordynatorki projektu chcą wspólnie stworzyć płaszczyznę porozumienia dla młodego pokolenia i tego 60+.
Biblioteka główna | Czwartek, 02 Marca 2017, 13:45:46 | Czytaj całość >>
Na ostatnich zajęciach Głośnego Czytania w Oddziale dla Dzieci pokazaliśmy najmłodszym czytelnikom, jak świetnie można bawić się z książkami.
Biblioteka główna | Czwartek, 02 Marca 2017, 11:56:46 | Czytaj całość >>