W Dzień Bezpiecznego Internetu Krzysztof Piersa rozmawiał z Magdaleną Żerek o swoim uzależnieniu od gier komputerowych. Opowiadał również o swojej książce "Komputerowy ćpun".
Biblioteka główna | Środa, 15 Lutego 2017, 10:32:29 | Czytaj całość >>
Mnóstwo niespodzianek czekało dziś na dzieci w bibliotece na ul. Spółdzielczej 9. W drugi dzień bibliotecznych ferii mali czytelnicy wysłuchali opowieści „Arcybolek” Joanny Olech. Rozmawiali też o przyjaźni i tolerancji.
Biblioteka główna | Środa, 15 Lutego 2017, 00:28:48 | Czytaj całość >>
Książka Olivera Jeffersa - "Chłopiec i Pingwin", zachwyciła najmłodszych i stała się inspiracją do zabaw podczas copiątkowych zajęć "Bajania".
Filia 2 | Wtorek, 14 Lutego 2017, 16:02:16 | Czytaj całość >>
Ferie zimowe w Oddziale dla Dzieci uważamy za rozpoczęte! Mariola Goździkowska czytała w poniedziałek dzieciom „Chorowitka” Agnieszki Kalugi. Dzieci dowiedziały się, czym jest blog. Zastanawiały się również, jak można wykonać własny blog poza rzeczywistością wirtualną.
Biblioteka główna | Wtorek, 14 Lutego 2017, 15:51:26 | Czytaj całość >>
Gdzie najlepiej wybrać się w WALENTYNKI? Do biblioteki! Na każdego dorosłego czytelnika czekają romantyczne niespodzianki. Szczególnych prezentów mogą oczekiwać Ci, którzy zapiszą się dzisiaj do biblioteki.
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Wtorek, 14 Lutego 2017, 12:49:02 | Czytaj całość >>