Pomagamy młodzieży w organizowaniu Grodziskiego Dnia Młodzieży. 18 marca w Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki czeka na młodych ludzi wiele atrakcji.
Biblioteka główna | Środa, 15 Marca 2017, 11:56:55 | Czytaj całość >>
Oddział dla Dzieci odwiedziły czterolatki z przedszkola Sióstr Opatrzności Bożej w Grodzisku Maz. Mówiliśmy dużo o książkach, wspólnie oglądaliśmy najciekawsze oraz pobawiliśmy się w bajkową zgaduj-zgadulę.
Biblioteka główna | Wtorek, 14 Marca 2017, 17:35:49 | Czytaj całość >>
Kontynuujemy akcję Czytamy w Przedszkolu! Maria Zdrojewska czytała dzieciom w Niepublicznym Punkcie Przedszkolnym ZUCH Przedszkolak.
Biblioteka główna | Wtorek, 14 Marca 2017, 17:17:27 | Czytaj całość >>
Na ostatnich zajęciach Głośnego Czytania dzieci poznały historię "Ciekawski George jeździ na rowerze" Margret i H. A. Reyów.
Biblioteka główna | Wtorek, 14 Marca 2017, 15:36:57 | Czytaj całość >>
W Dniu Kobiet Dyskusyjny Klub Książki spotkał się, by podyskutować o książce Katarzyny Surmiak-Domańskiej „Ku Klux Klan. Tu mieszka miłość”. Wszystkim klubowiczkom przy lekturze towarzyszyło całe spektrum emocji. W książce znajdziemy informacje o początkach klanu i o jego historii, ale także zarys historii niewolnictwa i ruchów równouprawnieniowych. Przedstawiona przez autorkę rzeczywistość, nie jest czarno-biała.
Biblioteka główna | Wtorek, 14 Marca 2017, 11:43:01 | Czytaj całość >>