Mamy dla Was wspaniałe wieści! W poniedziałek sprawdziliśmy wyniki naboru wniosków do programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Partnerstwo dla książki. Pisaliśmy projekt programu literackiego – Book Morning Library!/Dzień Dobry Biblioteko! Projekt otrzymał dofinansowanie.
Biblioteka główna | Czwartek, 23 Lutego 2017, 13:52:07 | Czytaj całość >>
Za nami drugi dzień ferii w Pawilonie Kultury! We wtorek mogliśmy być jak Maria Skłodowska-Curie.
Filia 2 | Czwartek, 23 Lutego 2017, 13:38:29 | Czytaj całość >>
Na wczorajszym Głośnym Czytaniu Maria Zdrojewska czytała dzieciom opowieść o „cudaku, uszytym przez babcię z kolorowych gałganków”, książkę „Mój kochany Kotopies” Beaty Ostrowickiej.
Biblioteka główna | Czwartek, 23 Lutego 2017, 12:44:59 | Czytaj całość >>
Seniorzy z Osiedlowego Klubu „Kopernik” mogli w poniedziałek zetknąć się z kulturą i sztuką Japonii. Anna Wojciul opowiedziała miedzy innymi o ukiyo-e i gejszach.
Filia 2 | Środa, 22 Lutego 2017, 14:56:44 | Czytaj całość >>
Zaczęliśmy od tzw. integracji zespołu. Później określiliśmy listę zasad - "wolno/nie wolno, czyli jak żyć". Wybraliśmy się na krótki spacer po Pawilonie Kultury, by na powrót do sali zabrać ogromne saki na seans filmu animowanego - "Sekretne życie zwierzaków domowych". Po projekcji przyszedł czas na Kinoplastykę.
Filia 2 | Środa, 22 Lutego 2017, 11:43:11 | Czytaj całość >>