III Otwarty Turniej o Puchar Świętego Mikołaja w Karate Tradycyjnym! Zapraszamy do Mediateki 16 grudnia (niedziela), godz. 9.00, ul. 3 Maja 57 Grodzisk Mazowiecki
Biblioteka główna | Wtorek, 04 Grudnia 2018, 12:16:28 | Czytaj całość >>
Zapraszamy na Mikołajki w Pawilonie Kultury! 6 grudnia od 13:00 do 16:00 czekamy na Was przy ul. Westfala 3! W planie mamy dekorowanie pierniczków, tworzenie kartek i ozdób świątecznych oraz rozpalenie światełek na choince przed Pawilonem Kultury!
Filia 2 | Wtorek, 04 Grudnia 2018, 12:10:42 | Czytaj całość >>
Grodziska Mediateka zaprasza osoby zmagające się z chorobą nowotworową, będące w trakcie chemio i radioterapii lub po przebytym leczeniu onkologicznym na zajęcia o charakterze warsztatowym. Celem warsztatów jest wzajemne wsparcie, pokonywanie stresu oraz budowanie postawy „Ducha Walki” przy muzyce tworzonej na żywo.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 03 Grudnia 2018, 15:10:33 | Czytaj całość >>
Sobota na Festbooku Młodych to było prawdziwe szaleństwo! Konferencja, spotkania z Marcinem Szczygielskim i Pauliną Hendel, komiksy oraz targi, a więc moc najlepszej literatury! Mamy też w Grodzisku Mazowieckim książkomat i piękną bibliotekę. Grodzisk Mazowiecki jest miastem literatury! Dziękujemy wszystkim Przyjaciołom biblioteki, którzy byli w tym dniu z nami. Wasza obecność jest dla nas ogromnym wsparciem!
Biblioteka główna | Poniedziałek, 03 Grudnia 2018, 14:15:56 | Czytaj całość >>
Mamy to! Za nami pierwszy dzień na Festbooku Młodych w Mediateka Grodzisk Mazowiecki Moc spotkań z autorami i promotorami kultury oraz piękne książki do kupienia! Więcej zdjęć na www.festbookmlodych.pl
Biblioteka główna | Poniedziałek, 03 Grudnia 2018, 13:24:09 | Czytaj całość >>