Zapraszamy do zapoznania się z programem półkolonii, które już 18 lipca ruszają w Pawilonie Kultury.
Poniedziałek, 11 Lipca 2016, 13:17:33 | Czytaj całość >>
Za nami pracowite dwa tygodnie, podczas których bibliotekarze pracowali nad połączeniem księgozbiorów Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży oraz Czytelni. Takie połączenie to duże ułatwienie i korzyść dla czytelników, którzy już od dzisiaj wszystkie książki z interesującej dziedziny będą mogli znaleźć w jednym miejscu. O szczegóły pytajcie bibliotekarzy. Do biblioteki zapraszamy od poniedziałku do piątku.
Poniedziałek, 11 Lipca 2016, 11:18:42 | Czytaj całość >>
Zapraszamy na drugie spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Pawilonie Kultury, które odbędzie się we wtorek 28 czerwca o godz. 17:00 w Pawilonie Kultury. Więcej informacji udziela p. Monika Grzelka tel. 22 100 58 70.
Czwartek, 16 Czerwca 2016, 11:28:50 | Czytaj całość >>
W poniedziałek w Pawilonie Kultury odbył się koncert zespołu Viva La Musica pod batutą Stanisława Wiśniewskiego. Zespół wykonał wiele utworów, zarówno znanych, jak i mniej popularnych. W repertuarze znalazły się także pieśni łemkowskie. Publiczność domagała się bisów, a artyści śpiewali, zapraszając zgromadzonych do wspólnego wykonywania znanych utworów.
Wtorek, 14 Czerwca 2016, 12:50:59 | Czytaj całość >>
Czasem dobrze powspominać :) Motywem przewodnim naszej akcji była "Mobilna Biblioteka - z książką zawsze jest po drodze!". Na początek na rowerach, a na zakończenie czerwonym, angielskim autobusem przemierzaliśmy ulice Grodziska Mazowieckiego. Przejechaliśmy parę ładnych kilometrów, spotkaliśmy wielu życzliwych ludzi, zyskaliśmy nowych czytelników, wypożyczyliśmy książki :) Były też ciekawe spotkania z autorami. Naszymi gośćmi byli Ałbena Grabowska, Katarzyna Pakosińska oraz Paweł Beręsewicz. Dziękujemy za miłe spotkania na trasie Mobilnej Biblioteki :) A rozwinięciu tej wiadomości - film! Zobaczcie :)
Poniedziałek, 13 Czerwca 2016, 13:41:59 | Czytaj całość >>