We wtorek, 1 lutego 2017 r., Maria Zdrojewska prowadziła kolejne zajęcia z cyklu Czytamy w Przedszkolu. Czytała, opowiadała i pomagała tworzyć prace plastyczne w grupie pięciolatków z Przedszkola Niepublicznego Sióstr Opatrzności Bożej im. Aniołów Stróżów.
Biblioteka główna | Czwartek, 02 Lutego 2017, 22:57:47 | Czytaj całość >>
W środę prowadziliśmy kolejne zajęcia Głośnego Czytania w Oddziale dla Dzieci. Małych czytelników i ich rodziców zaprosiliśmy na Wielki Zlot Dinozaurów. Pokazaliśmy im najnowszy numer Świerszczyk dla dzieci oraz przeczytaliśmy opowiadanie Pawła Beręsewicza – "Zlot Dinozaurów".
Biblioteka główna | Czwartek, 02 Lutego 2017, 22:48:55 | Czytaj całość >>
Do audycji "Co Nowego w Bibliotece" w Radio Bogoria zaprosiliśmy Monikę Jędrzejewską-Wergiles, właścicielkę wydawnictwa Sofijka, która jest między innymi szczęśliwą mamą i żoną, ale też działaczką społeczną, prowadzącą Klub Przedsiębiorczych Mam oraz trenerem biznesu i rozwoju osobistego.
Biblioteka główna | Wtorek, 31 Stycznia 2017, 23:54:40 | Czytaj całość >>
30 stycznia 2017 r. seniorzy z Osiedlowego Klubu „Kopernik” zostali zaproszeni do Przedszkola Niepublicznego Sióstr Opatrzności Bożej im. Aniołów Stróżów.
Biblioteka główna | Filia 2 | Wtorek, 31 Stycznia 2017, 23:31:01 | Czytaj całość >>
W „Co Nowego w Bibliotece”, 24 stycznia, Magdalena Żerek opowiadała między innymi o czasopismach, które można czytać w bibliotece na miejscu oraz wypożyczać do domu. Nie zabrakło również omówienia książki z bibliotecznej półki. Tym razem była to powieść Davida Almonda – „O chłopcu, który pływał z piraniami”.
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Wtorek, 31 Stycznia 2017, 14:12:05 | Czytaj całość >>