Seniorzy z Osiedlowego Klubu „Kopernik” mogli w poniedziałek zetknąć się z kulturą i sztuką Japonii. Anna Wojciul opowiedziała miedzy innymi o ukiyo-e i gejszach.
Filia 2 | Środa, 22 Lutego 2017, 14:56:44 | Czytaj całość >>
Zaczęliśmy od tzw. integracji zespołu. Później określiliśmy listę zasad - "wolno/nie wolno, czyli jak żyć". Wybraliśmy się na krótki spacer po Pawilonie Kultury, by na powrót do sali zabrać ogromne saki na seans filmu animowanego - "Sekretne życie zwierzaków domowych". Po projekcji przyszedł czas na Kinoplastykę.
Filia 2 | Środa, 22 Lutego 2017, 11:43:11 | Czytaj całość >>
Żadne zdjęcie nie będzie w stanie oddać emocji, jakie towarzyszyły nam w czasie Nocowania w Bibliotece. A 50 zdjęć? Z pewnością wprowadzą Was w nastrój jednej nocy i jednego poranka. Jednak tylko Ci, którzy byli z nami, wiedzą, co można było tu przeżyć.
Biblioteka główna | Środa, 22 Lutego 2017, 10:55:04 | Czytaj całość >>
Tak się ferie zakończyły w Oddziale dla Dzieci na ul. Spółdzielczej 9. W środę i czwartek były pirackie przygody, kości opowieści, taniec, śpiew i mnóstwo dobrej zabawy!
Biblioteka główna | Środa, 22 Lutego 2017, 08:43:20 | Czytaj całość >>
Na ostatnich zajęciach Głośnego Czytania Magdalena Żerek z wolontariuszką, Kingą Kozdryk, czytały fragmenty książki Sławomira Grabowskiego i Marka Nejmana "Przygody kota Filemona". Dzieci liczyły też koty z wierszyka Małgorzaty Strzałkowskiej. Możecie go znaleźć w 4 numerze "Świerszczyka". Następnie wykonaliśmy kocie zakładki.
Biblioteka główna | Piątek, 17 Lutego 2017, 10:55:33 | Czytaj całość >>