W czasie Głośnego Czytania w Oddziale dla dzieci Maria Zdrojewska i wolontariuszki przedstawiły małym czytelnikom dwie baśnie – „Żabi król” oraz „O wilku i siedmiu koźlątkach”. Dzieci i ich rodzice mieli też możliwość oglądania teatrzyku kamishibai.
Biblioteka główna | Wtorek, 31 Stycznia 2017, 13:49:21 | Czytaj całość >>
Zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki! Tym razem rozmawiać będziemy o książce Jonasa Jonassona – „Anders Morderca i przyjaciele oraz kilkoro wiernych nieprzyjaciół”.
Filia 2 | Poniedziałek, 30 Stycznia 2017, 14:07:11 | Czytaj całość >>
Klub Brydżowy spotyka się w każdy poniedziałek i piątek o godz. 11.00. Zapisy na miejscu u bibliotekarzy.
Filia 2 | Poniedziałek, 30 Stycznia 2017, 13:03:17 | Czytaj całość >>
W poniedziałek Alicja Siurdyna przeprowadziła zajęcia – „Zrozumieć malarstwo”. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klasy 4 z Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych nr 2 w Grodzisku Mazowieckim pod kierunkiem Bożeny Jałowieckiej.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 30 Stycznia 2017, 12:02:31 | Czytaj całość >>
Celem akcji, organizowanej przez Wydawnictwo Sofijka jest wydanie zilustrowanej książki dla dzieci ze szpitali, domów dziecka i innych placówek opiekuńczych. Książka będzie pełna budujących historii, przygód, pokonywania trudności i dobrych zakończeń oraz wesołych wierszyków, by być przy dzieciach w trudnych chwilach i nieść uśmiech, wzmacniać, dawać siłę, wiarę, nadzieję.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 30 Stycznia 2017, 11:42:14 | Czytaj całość >>