23 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Książki, ale już dzisiaj na wielbicieli książek w Pawilonie Kultury czekają niespodzianki. Każdy czytelnik, który dziś wypożyczy książkę otrzyma cukierka z wyjątkowym cytatem, a na specjalnie przygotowanej tablicy można podzielić się tytułem swojej ukochanej książki. Oprócz tego można zapoznać się z ciekawostkami z życia książek, bibliotek oraz literatury.
Piątek, 22 Kwietnia 2016, 08:56:54 | Czytaj całość >>
Zapraszamy gimnazjalistów na dzień otwarty do Zespołu Szkół nr 1 przy ul. Żwirki i Wigury 4 w Grodzisku Mazowieckim.
Środa, 20 Kwietnia 2016, 05:32:53 | Czytaj całość >>
19 kwietnia 2016 roku o godz. 12:00 w Pawilonie Kultury odbędzie się premiera filmu "Nie było żadnej nadziei. Powstanie w getcie warszawskim".
Wtorek, 19 Kwietnia 2016, 01:55:37 | Czytaj całość >>
Lubisz czytać i rozmawiać o książkach? Poznawanie nowych autorów i gatunki literackie to dla Ciebie fajna przygoda? Ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Planujemy otwarcie Dyskusyjnego Klubu Książki Zapraszamy miłośników literatury do Pawilonu Kultury na spotkanie organizacyjne w środę 27 kwietnia o godz. 17:00
Poniedziałek, 18 Kwietnia 2016, 08:29:46 | Czytaj całość >>
Kilkanaście dni przed prawdziwą maturą, tegoroczni maturzyści mogli dziś zmierzyć się z próbnym egzaminem z matematyki i przedmiotów przyrodniczych. Wyzwanie podjęli chętni młodzi ludzie, którzy przyszli dziś rano do Pawilonu Kultury, by sprawdzić swój dotychczasowy stan wiedzy z zakresu przedmiotów ścisłych. Warto podkreślić, że była to inicjatywa samych abiturientów, którym już dziś życzymy powodzenia na prawdziwym egzaminie dojrzałości 5 maja :)