Za nami pierwsze w tym roku zajęcia z cyklu "Kulturka". Czytałyśmy dzisiaj fragmenty książek: "Księga wróżek i czarownic" oraz "Przygody Piotrusia Pana".
Filia 2 | Czwartek, 05 Stycznia 2017, 12:47:32 | Czytaj całość >>
We wtorek w Radiu Bogoria Magdalena Żerek opowiedziała o książkach, które warto wypożyczyć w naszej bibliotece.
Czwartek, 05 Stycznia 2017, 11:14:35 | Czytaj całość >>
W nowym roku odbywają się także zajęcia Głośnego Czytania. Bibliotekarze i wolontariusze czytają dzieciom najpiękniejsze opowieści, rozmawiają o problemach, które są w nich poruszane oraz wykonują związane z nimi tematycznie prace plastyczne.
Biblioteka główna | Czwartek, 05 Stycznia 2017, 08:47:26 | Czytaj całość >>
Monika Grzelka stworzyła nie tylko zwykły Dyskusyjny Klub Książki. Zebrała grupę osób, które kochają literaturę i które połączyła autentyczna przyjaźń. DKK działający w Pawilonie Kultury można uznać za jedno z większych osiągnięć naszej biblioteki w poprzednim roku. Zapraszamy na kolejne spotkanie!
Środa, 04 Stycznia 2017, 15:15:52 | Czytaj całość >>
Joanna Pietrzak rozmawiała z Magdaleną Molską, przedstawicielką wolontariuszy grodziskiej biblioteki oraz z Magdaleną Żerek, która wraz z Marią Zdrojewską koordynuje pracą młodzieży działającej w bibliotece na ul. Spółdzielczej 9.
Wtorek, 27 Grudnia 2016, 22:00:53 | Czytaj całość >>