Na kolejnym spotkaniu z cyklu Przystanek Historia pan Marcin Łaszczyński zaprezentował wykład zatytułowany „Szkoła i wojna, czyli budowanie niepodległej –  Ku Polsce idziemy przez krwawe stygmaty”.
Biblioteka główna | Środa, 22 Listopada 2017, 09:12:14 | Czytaj całość >>
7 listopada na Strefie Aktywnej Mamy gościłyśmy managerkę kliniki Iwonę Perzanowską oraz kosmetolog Anetę Balcerzak z Kliniki Zdrowia i Urody „Malina Med”. Panie szczegółowo omówiły jak pielęgnować twarz, jak pomóc cerze problematycznej, a także odbyło się badanie skóry. Panie z Kliniki „Malina Med” rozlosowały wśród uczestniczek zaproszenia na zabiegi pielęgnacyjne.
Biblioteka główna | Środa, 22 Listopada 2017, 08:33:33 | Czytaj całość >>
Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki – Filia Nr 2 (Pawilon Kultury) zaprasza czytelników na Mikołajkowy Turniej - COOLTURACUP 2017.
Filia 2 | Poniedziałek, 20 Listopada 2017, 15:51:03 | Czytaj całość >>
W listopadzie naszą bibliotekę odwiedził Filip Springer. Pisarz z czytelnikami spotkał się w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży przy ul. Spółdzielczej 9. Opowiadał o warsztacie reportera i problemach, które podejmuje w swoich książkach.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 20 Listopada 2017, 15:43:54 | Czytaj całość >>
Za nami magiczne nocowanie w bibliotece. Z 3 na 4 listopada gościliśmy małych czytelników, którzy postanowili spędzić z nami straaasznie fajną noc między książkowymi regałami i „przerażającymi” dekoracjami. Wszyscy świetnie się do tego wydarzenia przygotowali. Każdy przyniósł ze sobą mroczne przebranie i mnóstwo pozytywnej energii. To była niesamowita noc!
Biblioteka główna | Czwartek, 16 Listopada 2017, 21:40:52 | Czytaj całość >>