W nowym roku również zajęcia dla dzieci i młodzieży w Pawilonie Kultury odbywają się bez zmian.
Filia 2 | Czwartek, 12 Stycznia 2017, 12:55:10 | Czytaj całość >>
Burmistrz Grodziska Mazowieckiego zaprasza seniorów z terenu Gminy Grodzisk Mazowiecki do udziału w akcji „Aktywny senior”.
Środa, 11 Stycznia 2017, 21:56:56 | Czytaj całość >>
W nowym roku kontynuujemy też projekt – „Czytamy w przedszkolu”. W tym tygodniu Maria Zdrojewska, Magdalena Żerek i Mariola Goździkowska prowadzą zajęcia w Przedszkolu im. Króla Maciusia Pierwszego w Grodzisku Mazowieckim.
Biblioteka główna | Wtorek, 10 Stycznia 2017, 15:00:37 | Czytaj całość >>
Ogłaszamy akcję czytelniczą - „Z Biblusiem w świat książek!”. Jest ona skierowana do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Każde dziecko otrzyma „Pakiet Biblusia”. Składają się na niego – wesoły futrzak, nazwany przez nas Biblusiem, zeszyt, a więc „Książeczka Biblusia” oraz regulamin.
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Wtorek, 10 Stycznia 2017, 08:23:08 | Czytaj całość >>
Także i w tym roku nasza biblioteka wykupiła dostęp do bazy Ibuk Libra! Znajdziecie w niej wiele nowych książek, które pomogą Wam w zdaniu egzaminu, przygotowaniu się na zajęcia szkolne czy uzupełnieniu wiedzy. Dzięki www.libra.ibuk.pl, w domu, możecie mieć darmowy dostęp do najnowszych i najciekawszych książek! Wystarczy przyjść do biblioteki i odebrać kod.
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Poniedziałek, 09 Stycznia 2017, 16:01:35 | Czytaj całość >>