Ferie zimowe w Oddziale dla Dzieci uważamy za rozpoczęte! Mariola Goździkowska czytała w poniedziałek dzieciom „Chorowitka” Agnieszki Kalugi. Dzieci dowiedziały się, czym jest blog. Zastanawiały się również, jak można wykonać własny blog poza rzeczywistością wirtualną.
Biblioteka główna | Wtorek, 14 Lutego 2017, 15:51:26 | Czytaj całość >>
Gdzie najlepiej wybrać się w WALENTYNKI? Do biblioteki! Na każdego dorosłego czytelnika czekają romantyczne niespodzianki. Szczególnych prezentów mogą oczekiwać Ci, którzy zapiszą się dzisiaj do biblioteki.
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Wtorek, 14 Lutego 2017, 12:49:02 | Czytaj całość >>
Zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki! Tym razem rozmowa dotyczyć będzie książki laureatki Paszportów Polityki, Natalii Fiedorczuk – „Jak pokochać centra handlowe”.
Filia 2 | Poniedziałek, 13 Lutego 2017, 21:31:15 | Czytaj całość >>
Ostatnie spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Pawilonie Kultury poświęcone zostało książce Jonasa Jonassona „Anders Morderca i przyjaciele oraz kilkoro wiernych nieprzyjaciół”.
Filia 2 | Piątek, 10 Lutego 2017, 11:33:23 | Czytaj całość >>
Na ostatnich zajęciach z cyklu Kulturka czytałyśmy baśń chińską - „Żółty Smok”. Gdy już poznałyśmy przebiegłość, odwagę i pełne niespodziewanych zwrotów akcji przygody tytułowego bohatera, przyszła pora na pracę plastyczną.
Filia 2 | Piątek, 10 Lutego 2017, 11:13:28 | Czytaj całość >>