Zapraszamy młodzież i dorosłych na bezpłatne zajęcia do Filii nr 2 (Pawilon Kultury), ul. Westfala 3.
Filia 2 | Piątek, 10 Lutego 2017, 10:03:36 | Czytaj całość >>
Jak internet widzą dzieci, które dopiero zaczynają z niego korzystać lub nigdy jeszcze do niego nie wchodziły? Dzień Bezpiecznego Internetu świętowaliśmy również na zajęciach z najmłodszymi czytelnikami biblioteki.
Biblioteka główna | Czwartek, 09 Lutego 2017, 21:02:16 | Czytaj całość >>
6 lutego Klub Seniora przy ul. Westfala 3 gościł Małgorzatę Przybylską, która podzieliła się wrażeniami z kilkumiesięcznego pobytu w Turcji.
Filia 2 | Czwartek, 09 Lutego 2017, 14:53:03 | Czytaj całość >>
8 lutego 2017 roku w sali widowiskowej Centrum Kultury odbyła się inauguracja Dnia Bezpiecznego Internetu.
Biblioteka główna | Czwartek, 09 Lutego 2017, 12:11:02 | Czytaj całość >>
W Grodzisku Mazowieckim rozszerzyliśmy formułę Dnia Bezpiecznego Internetu, co pozwala nam mówić o Dniach Bezpiecznego Internetu. W tym roku do podejmowanych przez nas działań włączeni zostali przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miejskiej z Grodziska Mazowieckiego. Przez ostatnie tygodnie spotykaliśmy się i szukaliśmy najlepszych pomysłów na dotarcie do młodych ludzi z problematyką bezpieczeństwa w sieci. Dzięki naszym staraniom wraz z Burmistrzem Grodziska Mazowieckiego możemy zaprosić na Dzień Bezpiecznego Internetu, który rozpoczął się już 6 lutego, a skończył się 8 lutego dużą uroczystością w sali widowiskowej grodziskiego Centrum Kultury.
Biblioteka główna | Czwartek, 09 Lutego 2017, 00:39:07 | Czytaj całość >>