Celem akcji, organizowanej przez Wydawnictwo Sofijka jest wydanie zilustrowanej książki dla dzieci ze szpitali, domów dziecka i innych placówek opiekuńczych. Książka będzie pełna budujących historii, przygód, pokonywania trudności i dobrych zakończeń oraz wesołych wierszyków, by być przy dzieciach w trudnych chwilach i nieść uśmiech, wzmacniać, dawać siłę, wiarę, nadzieję.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 30 Stycznia 2017, 11:42:14 | Czytaj całość >>
Piękny głos, talent aktorski, uroda sceniczna oraz serdeczny kontakt z widzami to cechy, które wyróżniają Elżbietę Ryl-Górską, bohaterkę książki „Uśmiech Primadonny” Karoliny Prewęckiej i Pawła Świętoreckiego. W naszej bibliotece zorganizowaliśmy dwa spotkania, podczas których mogliśmy przekonać się, że opinie na temat artystki nie są przesadzone.
Biblioteka główna | Filia 2 | Piątek, 27 Stycznia 2017, 12:54:58 | Czytaj całość >>
27 stycznia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holocaustu. W naszej bibliotece we wtorek zostało zorganizowane spotkanie, które poprowadziły edukatorki z Biura Edukacji Narodowej Instytutu Pamięci Narodowej - Edyta Gula i Ewa Dyngosz.
Biblioteka główna | Piątek, 27 Stycznia 2017, 09:17:44 | Czytaj całość >>
"Biblioteki mają nowe życie. I to jakie!" to tytuł reportażu Eweliny Karpacz-Oboładze o polskich bibliotekach. Całość reportażu została nagrana w Pawilonie Kultury, a więc w naszej Filii nr 2.
Filia 2 | Czwartek, 26 Stycznia 2017, 08:22:44 | Czytaj całość >>
Filia nr 2 Biblioteki Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki zaprasza dzieci w wieku 7-11 lat na ferie zimowe.
Filia 2 | Środa, 25 Stycznia 2017, 13:43:34 | Czytaj całość >>