We wtorek, 7 lutego, nie odbędą się zajęcia animacyjne w Pawilonie Kultury: LEGOmaniacy, Południe z filmem i Łapkodzieło.
Filia 2 | Poniedziałek, 06 Lutego 2017, 21:06:34 | Czytaj całość >>
Przed nami pracowity tydzień. Od 6 lutego w Grodzisku Mazowieckim obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu. To duże wydarzenie, które obejmuje swoim zasięgiem wszystkie z grodziskich szkół gimnazjalnych, średnich i zawodowych.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 06 Lutego 2017, 18:42:59 | Czytaj całość >>
W sobotę, 4 stycznia 2017 r., odbyło się spotkanie promujące wydanie książki charytatywnej. Wydawcą i pomysłodawcą tej publikacji jest wydawnictwo Sofijka. W czasie spotkania Monika Jędrzejewska-Wergiles, Katarzyna Malinowska, Anna Kaszubska i Paweł Maj opowiedzieli o idei książki charytatywnej i w zabawowy sposób przedstawili jej bohaterów.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 06 Lutego 2017, 15:18:38 | Czytaj całość >>
Gościem piątkowego Bajania był Bronek, bohater książki Roba Scottona, "Baranek Bronek". Dzieci specjalnie dla Bronka - zagrały na instrumentach do piosenki Africa Simeone i ćwiczyły z kolorowymi chustkami w rytm "Hej, chusteczko".
Filia 2 | Poniedziałek, 06 Lutego 2017, 00:45:17 | Czytaj całość >>
Podczas ostatnich zajęć z cyklu Kulturka było karnawałowo. Czytaliśmy o karnawale i zapustach w dawnej Polsce oraz balowy fragment z książki „Dziennik cwaniaczka. Trzeci do pary” Jeffa Kinney’a. Na koniec przy dźwiękach karnawałowej muzyki (prosto z Rio de Janeiro) robiliśmy maski.
Filia 2 | Poniedziałek, 06 Lutego 2017, 00:41:05 | Czytaj całość >>