W poniedziałek, podczas cotygodniowego spotkania członkowie Klubu Seniora wzięli udział w warsztatach decoupage. Pod czujnym okiem Marioli Goździkowskiej przygotowywali ozdoby świąteczne, a efekty ich pracy możecie podziwiać w rozwinięciu tej wiadomości :)
Środa, 07 Grudnia 2016, 10:59:58 | Czytaj całość >>
Warsztaty plastyczne i mnóstwo zabawy! Dużo się działo podczas Mikołajek w Pawilonie Kultury. Pięknie zdobione karty świąteczne, bombki, ozdoby choinkowe z patyczków, papierowe Mikołaje i renifery oraz pyszne, lukrowane pierniczki... takie cuda robiły dzieciaki razem z pomocnikami św. Mikołaja.
Środa, 07 Grudnia 2016, 10:32:06 | Czytaj całość >>
Czy Czupurek wróbelek o złotym serduszku polubił śnieg i zimę, czy spotkał w lesie Mikołaja? Nastrojową i pełną ciepła opowieść o pierwszej zimie wróbelka przeczytaliśmy na środowym głośnym czytaniu. Polecamy, lektura sprawdzona i zaakceptowana :)
Czwartek, 01 Grudnia 2016, 11:19:21 | Czytaj całość >>
Zapraszamy wszystkich na Mikołajki do Pawilonu Kultury! Czekamy na Was we wtorek 6 grudnia od godz. 12.00. W programie: gry i zabawy animacyjne dla dzieci, stoiska plastyczne (bombki, pierniki, kartki i ozdoby świąteczne) oraz rozpalenie choinki.
Środa, 30 Listopada 2016, 15:36:49 | Czytaj całość >>
W środę dwiedziliśmy Przedszkole Nr 7 im. Wróbelka Elemelka w Grodzisku Maz. Tematem spotkania była higiena i niefajne bakterie :) Przedszkolaki wysłuchały książki pt. Szymek Brudas wietnamskiej autorki i ilustratorki Khoa Le. Po lekturze odbyły się zabawy i praca plastyczna – kolorowe bakterie, te które bohater książki – Szymek nosił na sobie.
Środa, 30 Listopada 2016, 15:23:44 | Czytaj całość >>