Spotkanie z Teresą Lipowską w ramach promocji Książki charytatywnej dla dzieci

Wraz z wydawnictwem Sofijka i Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim zorganizowaliśmy spotkanie w ramach promocji „Książki charytatywnej Dzieci Dzieciom, czyli Przewodnika po życiu dla Małych i Dużych”.

Na spotkaniu opowiedziane zostało o projekcie Książki charytatywnej dla dzieci, realizowanym przez Wydawnictwo Sofijka. Zaprezentowane zostały również bajki oraz ilustracje z książki „Dzieci Dzieciom”. Gościem specjalnym spotkania była Ambasadorka projektu - Teresa Lipowska.

Ideą projektu Książki Dzieci Dzieciom jest wydanie książki dla dzieci przebywających w szpitalach i domach dziecka. Autorami i ilustratorami pięknych, mądrych, a czasami wesołych bajek, baśni i opowiadań są młodzi twórcy w wieku 5-18 lat z całej Polski (również z naszej okolicy).

Do 12 lipca trwa akcja zbierania funduszy na druk tej wyjątkowej książki na portalu Wspieram.to: https://wspieram.to/DzieciDzieciom. Jest to na razie jedyna okazja do zakupu tej książki.

Biblioteka główna | Poniedziałek, 16 Lipca 2018, 16:03:28