Anna Król i Paulina Wilk w Pawilonie Kultury!

11 września w ramach projektu Idziemy po kulturę Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki zaprosiła pisarki i promotorki czytelnictwa - Annę Król oraz Paulinę Wilk. Będą one opowiadać o swoich książkach. Anna Król o "Rzeczach. Iwaszkiewicz intymnie” oraz o „Wszystko jak chcesz. O miłości Jarosława Iwaszkiewicza i Jerzego Błeszyńskiego". Paulina Wilk opowie o „Pojutrze. Miastach przyszłości”.

Jednak głównym tematem spotkania będzie pokazanie, jak wygląda praca w kulturze. Jak tworzy się fundację, wydawnictwo, jak promuje czytelnictwo, jak zakłada się kawiarnię literacką i organizuje festiwal książkowy. Na spotkaniu - które skierowane jest do młodzieży i dorosłych - będzie można zdobyć wiedzę na temat pracy w zawodach związanych z książką, ale też podzielić się własnymi doświadczeniami i pomysłami.

Zapraszamy 11 września (we wtorek), na godz. 18.00 do Pawilonu Kultury przy ul. Westfala 3.

A już 14 września zapraszamy na podobne spotkanie. Tym razem z przedstawicielkami Wydawnictwa Dwie Siostry. Nasi goście opowiedzą jak pracuje się w wydawnictwie, jak się je zakłada i z sukcesem na całym świecie wydaje książki.

Zapraszamy do Pawilonu Kultury na godz. 17.00, 14 września w piątek.

Filia 2 | Piątek, 07 Września 2018, 10:40:10