Grodzisk Mazowiecki MIASTO KOBIET

17.III.2013 roku (niedziela) już po raz drugi Biblioteka Publiczna w Grodzisku Mazowieckim zaprasza wszystkie Kobiety na imprezę zatytułowaną „Grodzisk Mazowiecki MIASTO KOBIET”.

W tym roku, w budynku Centrum Kultury, przy ul. Spółdzielczej 9 w Grodzisku Mazowieckim na wszystkie Panie czeka mnóstwo atrakcji:

Od godziny 11:00 do 15:30

Parter – wizaż, analiza typów sylwetki, dobór fryzury, makijaże, stylizacje paznokci, prezentacja firm kosmetycznych

I piętro – fitness, sexy Dance, pilates, trening chodzenia na wysokich obcasach, taniec orientalny, pokaz mody fitness

II piętro – warsztaty „Domowa Bogini” – dekorowanie stołów, warsztaty florystyczne i rękodzieła, sztuka parzenia kawy i herbaty, zdrowe gotowanie i  porady prawnicze.

W Bibliotece dla Dzieci specjalnie przygotowana strefa JUNIOR  - atrakcje dla wszystkich dzieci:

- spotkanie z kreatorem mody, gimnastyka dla smyka, warsztaty udzielania pierwszej pomocy dla dzieci oraz mnóstwo zabawy i śmiechu!

Tego samego dnia o godzinie 16:00 zapraszamy na drugą, finałową część programu na

Sali Widowiskowej w Centrum Kultury. W programie:

- finał Grodziskich Metamorfoz

- spotkanie z GWIAZDĄ

- koncert dla Kobiet

- pokaz mody ślubnej i komunijnej

- pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu światowej klasy tancerzy

Zapraszamy wszystkie Panie, niezależnie od wieku i rozmiaru, do udziału w METAMORFOZACH. Zmieniamy garderobę, dopasujemy bieliznę, odmienimy fryzurę i wydobędziemy piękno z każdej Pani – bezpłatnie!

Czekamy również na wszystkich, którzy tego dnia chcieliby zaprezentować swoje firmy, gabinety i pomysły.

Edyta Morwińska – e.morwinska@biblioteka.grodzisk.pl; 22 734-79-08

Biblioteka główna | Piątek, 08 Lutego 2013, 15:19:46