Dzień Sąsiada na sportowo!

Ostatni dzień września przywitał nas nie tylko piękna pogodą, ale też pozytywna energią i sportowymi emocjami, a to za sprawą Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Grodziska Mazowieckiego. Zorganizowaliśmy go we współpracy z Ludowym Klubem Sportowym oraz Ośrodkiem Sportu i Rekreacji podczas ósmej edycji Dnia Sąsiada - imprezy integrującej mieszkańców naszej gminy. Oprócz rozgrywek sportowych, na uczestników wydarzenia czekało wiele atrakcji: animacje dla całych rodzin, pokazy karate, szermierki, zabawy z robotyką, tenis stołowy, możliwość skorzystania z masażu, stoisko ze zdrową żywnością oraz konkursy z ciekawymi nagrodami. Imprezę uświetnił wspaniały koncert muzyczny w wykonaniu dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej oraz uroczysta dekoracja medalowa młodych sportowców z grodziskich szkół podstawowych, przy akompaniamencie Młodzieżowej Orkiestry Dętej im. Feliksa Dzierżanowskiego. Gościem specjalnym Dnia Sąsiada był Marcin Łopucki - podwójny mistrz świata w kulturystyce klasycznej i promotor zdrowego stylu życia. Nie zabrakło też dużej dawki dobrego humoru, a to za sprawą gwiazdy imprezy kabaretu Łowcy.B.

Serdecznie dziękujemy za liczne przybycie oraz wspólną zabawę i zapraszamy za rok.

Organizatorzy:
Burmistrz Gminy Grodzisk Mazowiecki