< >
Zadzwoń lub napisz do nas!
22 120 29 00

 

Aktualności i wydarzenia

Filtruj aktualności: Zobacz wszystkie
Koniec ferii w Filii nr 2

 

Koniec ferii w Filii nr 2

 Dwa wesołe tygodnie ferii upłynęły nam szybko i na super zabawie. Podczas tych dwóch tygodni gościliśmy dwie grupy dzieci w wieku od 6-11 lat.

 Ferie rozpoczynały się codziennie o godzinie 10.00 i trwały do 14.00. Na początku ferii dzieci obejrzały sztukę o małym smoku, przygotowaną przez Teatr Duet.

 Przez kolejne dni dzieci zajmowały się przeróżnymi sprawami.

 Na zajęciach z malowania światłem dzieci nauczyły się jak za pomocą latarki i aparatu można zrobić coś fajnego. Najpierw opiekun ,,domalował" dzieciom rogi, sukienki, parasolki, wiejący wiatr, skrzydła, korony itd., a potem ochotnicy sami malowali światłem literki. Z literek powstał napis: ,,BIBLIOTEKA. LUBIĘ TO".

 

Na zajęciach plastycznych przygotowały przedmioty: zawieszki do kluczy z piórek i guzików, dzwoneczki z pustych butelek, portfele z kartonów, filcowe przyszywki, karnawałowe maski, lornetki, latawce.

 

Na zajęciach komputerowych ukończyły warsztaty z  bezpiecznego internetu ( Sieciaki ) i otrzymały dyplomy.  Odwiedziły też wirtualnie muzeum Madame Tussauds w Londynie i obejrzały krótkie filmiki z przygotowania woskowych figur sławnych ludzi m.in. Lady Gagi !

 

Na zajęciach filmowych dzieci zapoznały się z filmem ,,Sekret Eleonory", który opowiadał o tym jak ważne jest czytanie i książki. Obejrzały również inne filmy, które wzbudziły tak duże emocje, że po każdym seansie trzeba było zamiatać popcorn z podłogi :)

 

Odbywały się też zajęcia animacyjne, gdzie m.in. dzieci poznały zabawę w sałatkę owocową.... i .... okręt podczas sztormu...oraz napisały własne bajki...a w międzyczasie

  

... wielkim powodzeniem cieszył się stół z piłkarzykami, bo co to za ferie bez emocjonujących rozgrywek piłkarskich...:)

 

Dziękujemy wszystkim dzieciom za wspaniały czas.

ZAPRASZAMY DO GALERII 

Filia 2 | Sobota, 09 Lutego 2013, 13:02:52