Festbook Młodych. Młodzieżowe Targi Książkowo-Papierowe

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki zaprasza na pierwszy w Polsce festiwal książki młodzieżowej - Festbook Młodych. Młodzieżowe Targi Książkowo-Papierowe. Będzie to wydarzenie cykliczne, podczas którego w grodziskiej Mediatece zbierani będą twórcy kultury młodzieżowej - wydawcy książek i czasopism, blogerzy, bibliotekarze i promotorzy kultury, a także twórcy gier i komiksów, gadżetów i nowych technologii.

Festbook Młodych odbędzie się w dniach 30 listopada - 1 grudnia 2018 r.

w Mediatece przy ul. 3 Maja 57 w Grodzisku Mazowieckim

Każdy z wystawców otrzymuje darmową przestrzeń do sprzedaży i promocji swoich produktów. Organizowane są spotkania z pisarzami i promotorami kultury oraz konferencja.

1 grudnia biblioteka organizuje konferencję „Idziemy po kulturę. Jest miejsce w kulturze dla młodych”. Prelegenci będą opowiadać o kulturze młodych, o jej tworzeniu i perspektywach pracy młodych ludzi w kulturze.

IDZIEMY PO KULTURĘ!

ORGANIZATOR: Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki w ramach projektu młodzieżowego Idziemy po kulturę!

PARTNERZY: Wydawnictwo Dwie Siostry, Fundacja Kultura nie boli, Big Book Cafe, Big Book Festival, Polska Sekcja IBBY

PATRONAT MEDIALNY: WPR24.pl, Obiektyw.info, Obiektywna Gazeta Internetowa, Radio Bogoria, zachodniemazowsze.info, Grodzisk News, Grodziskie Pismo Społeczno-Kulturalne Bogoria

Zapisy dla wystawców i prelegentów na konferencję: biuro@festbookmlodych.pl

Zapisy uczestników konferencji i szczegółowy program wydarzenia - 16 listopada 2018 r.

Więcej informacji:

www.festbookmlodych.pl