Miasto Kobiet 2019

Zapraszamy na tegoroczną edycję Miasta Kobiet! Nowa formuła w nowej odsłonie, w nowym miejscu!

W tym roku do współpracy zostali zaproszeni grodziscy przedsiębiorcy i większość z nich to kobiety. Cieszymy się, że stworzymy coś we współpracy z mieszkańcami rozwijającymi swoje firmy w naszym mieście. Warto dodać, że podczas Miasta Kobiet oprócz wiedzy i rozrywki będziemy mogli wspólnie pomóc – będzie z nami Fundacja DKMS.

Na zakończenie (o godzinie 17:00) porozmawiamy z Iwoną Guzowską, pierwszą Polką, która zdobyła tytuł mistrzyni świata w boksie zawodowym, o tym dlaczego warto WALCZYĆ O SIEBIE!
"Siedem Wojowniczek - Mądrość, Odwaga, Wewnętrzna Siła, Wiara w siebie, Pasja, Miłość i Wolność" - to jest temat przewodni spotkania z Iwoną Guzowską o godzinie 17:00 w Sali Koncertowej.

Czego można spodziewać się odwiedzając nas tego dnia?

Od godziny 14:00 do 17:00 w Sali Wielofunkcyjnej, Sali Fitness oraz Holu Głównym odbędą się:

✔️ wernisaż
✔️ fit zone
✔️ samoobrona dla kobiet
✔️ wykłady
✔️ pokazy makijażu
✔️ zabiegi pielęgnacyjne
✔️ słodkie wypieki
✔️ architektura wnętrz
✔️ sesje zdjęciowe
✔️
Fundacja DKMS

„Miasto kobiet” to coroczne grodziskie wydarzenie kulturalne z okazji Dnia Kobiet organizowane przez Bibliotekę Publiczną Gminy Grodzisk Mazowiecki pod patronatem Burmistrza Grodziska Mazowieckiego Grzegorza Benedykcińskiego.

„Miasto Kobiet” odbędzie się 9 marca w Mediatece przy ul. 3 Maja 57 w Grodzisku Mazowieckim.

Wstęp wolny.

Biblioteka główna | Poniedziałek, 25 Lutego 2019, 11:35:29