KONKURSU - „Tydzień e-książki z IBUK Libra”

NA NAJAKTYWNIEJSZEGO CZYTELNIKA BAZY IBUK LIBRA

„Tydzień e-książki z IBUK Libra”

1. Konkurs na najaktywniejszego czytelnika korzystającego z bazy ibuk skierowany jest do Czytelników Biblioteki Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki.

2. Konkurs trwa od 04 marca 2013 r. do  17 marca 2013 r.

3. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest pobranie w Bibliotece kodu PIN do bazy IBUK Libra oraz korzystanie ze zdalnego konta na komputerze domowym, laptopie, netbook'u, tablecie lub smartfonie.

4. Można korzystać z kodów PIN pobranych wcześniej w Bibliotece.

5. Wyłonienie 10 laureatów dokonane zostanie na podstawie statystyki logowań do bazy ibuk z poziomu zdalnego konta  w okresie 04 marca 2013 – 17 marca 2013 r.

7. Ogłoszenie wyników nastąpi 23 marca 2013 r. na stronie Biblioteki (www.biblioteka.grodzisk.pl).

6. Nagrodami w konkursie są dostępy do konta IBUK Plus Wydawnictwa Naukowego PWN. Laureaci pierwszych trzech miejsc otrzymają dostęp do konta IBUK Plus na okres 4 miesięcy. Laureaci dalszych 10 miejsc otrzymają dostęp do kont IBUK Plus na okres 1 miesiąca.

Poniedziałek, 04 Marca 2013, 16:10:48