Spotkanie autorskie z Danutą Wałęsą i Piotrem Adamowiczem - Relacja

2 marca Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki miała zaszczyt gościć autorkę niezwykłej książki pt „Marzenia i Tajemnice” – Danutę Wałęsę. Podczas spotkania towarzyszył jej Piotr Adamowicz, przyjaciel, dziennikarz Radia Gdańsk, który spisał wspomnienia i myśli Pani Prezydentowej.

Spotkanie odbyło się w Sali Widowiskowej, w której w kilka minut zapełniły się prawie wszystkie miejsca.

Punktualnie o 16:00 po przywitaniu wszystkich zaproszonych gości, oraz mieszkańców przez Dyrektor Biblioteki – Dorotę Olejnik, rozpoczęło się spotkanie, podczas którego można było się dowiedzieć szczegółów towarzyszących pisaniu książki, spojrzeniu w przeszłość i ocenie teraźniejszości.

Pani Prezydentowa okazała się niezwykłą kobietą, ciepłą, mądrą, naturalną i szczerą.

W drugiej części spotkania Pani Danuta Wałęsa odpowiadała na pytania publiczności.

Każdy, kto miał przy sobie książkę Pani Danuty Wałęsy, otrzymał autograf

Wtorek, 05 Marca 2013, 09:55:40