Za nami druga edycja imprezy Miasto Kobiet.

Za nami już druga edycja imprezy zatytułowanej Grodzisk Mazowiecki Miasto Kobiet. 17 marca w budynku Centrum Kultury gościliśmy wystawców, firmy, producentów i artystów, którzy na swoją działalność wybrali właśnie Grodzisk Mazowiecki. Miło nam było ponownie zaprosić wszystkie kobiety, aby razem wziąć udział w warsztatach i pokazach zorganizowanych w Strefie Piękna, Strefie Fitnessu i Strefie Domowej Bogini.

Podczas finału, pięć wspaniałych kobiet przeszło całkowitą metamorfozę wyglądu. Następnie Katarzyna Grochola, autorka najpoczytniejszych książek w rozmowie z Dorotą Olejnik – dyrektorem Biblioteki w Grodzisku Mazowieckim, opowiedziała nam o swoich książkach, podróżach i spojrzeniu na świat. Pokaz tańca towarzyskiego, taniec grupy baletowej, koncert, pokaz mody ślubnej – to elementy programu, które spotkały się z żywiołową reakcja publiczności.

Kolejne „Miasto Kobiet” za nami, kolejne wyzwania przed nami. Do zobaczenia za rok!

A poniżej

Galeria zdjęć autorstwa Marcina Masalskiego