Odbyły się warsztaty czytelnicze w Zespole Szkół im. Hipolita Szczerkowskiego.

11.06.2012 w tym dniu  Oddział dla Dzieci  naszej Biblioteki przeniósł się  na kilka godzin do Szkoły im. Hipolita Szczerkowskiego w Grodzisku Mazowieckim, gdzie odbywały się  jubileuszowe uroczystości : rocznica nadania  imienia szkoły i powołania zespołu szkół. Tegoroczne święto szkoły było bardzo uroczyście obchodzone: przedstawiono  prezentację z działań szkolnych,  największą niespodziankę społeczności szkolnej i zebranym na widowni gościom zaprezentowała kadra, która wystawiła sztukę „Królewna Śmieszka”. My  przedstawiłyśmy ofertę czytelniczą biblioteki, prezentując najciekawsze  książeczki,  przeprowadzając zajęcia plastyczne, na których dzieci malowały i kolorowały  znanych bohaterów bajek i baśni.  Dzielnie i wytrwale układały puzzle i  grały w gry planszowe. Dziękując za zaproszenie cieszymy się, że biblioteczna oferta   była z radością i uśmiechem przyjęta przez dzieci .

Zapraszamy do Galerii

Biblioteka główna | Piątek, 15 Czerwca 2012, 12:11:34