< >
Zadzwoń lub napisz do nas!
22 120 29 00

 

Aktualności i wydarzenia

Filtruj aktualności: Zobacz wszystkie
"Milion przygód z książką" w naszej Bibliotece

"Milion przygód z książką" to akcja dla bibliotek publicznych, zainicjowana przez Fundację LOTTO Milion Marzeń i realizowana wspólnie ze Stowarzyszeniem Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL oraz z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Celem akcji jest propagowanie i upowszechnianie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. 

 

Na potrzeby akcji Wydawnictwo Media Rodzina przekazało pięć tysięcy książek, każda  biblioteka otrzymała zestaw 50 książek. Są wśród nich baśnie braci Grimm i Andersena, przygody Kota Prota, książki edukacyjne promujące zawody z serii "Mądra Mysz" i "Ja wiem", cykl książek "Nazywam się..." przedstawiających sylwetki ludzi, którzy zmienili świat, a także książki dla chłopców i dziewczyn poruszające ważne sprawy wieku dojrzewania.

 

W ramach akcji w  Oddziale dla Dzieci przeprowadzane będą zajęcia, pierwsze spotkanie  pod hasłem Czy wiesz co jesz?  odbyło się 28.08.2013r o godzinie 10:30. W zajęciach wzięła aktywny udział grupa dzieci z Tęczowego Ogniska w Grodzisku Maz. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne spotkania. Przedstawiamy krótką fotorelację.

Biblioteka główna | Sobota, 31 Sierpnia 2013, 13:56:55