Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z III Dnia Sąsiada

15 września zaprosiliśmy wszystkich mieszkańców Grodziska Mazowieckiego na trzecią edycję Dnia Sąsiada.

Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki - Dorota Olejnik, razem z Burmistrzem Grodziska Mazowieckiego Grzegorzem Benedykcińskim oraz Prezesem Grodziskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Krzysztofem Kozyrą zaprosili wszytskich zgromadzonych do wspólnego świętowania. Gościem specjalnym był tego dnia Pan Paweł Dłużewski, który to przygotował dla nas program satyryczny.

W trakcie imprezy zapoznaliśmy się z prezentacją dotyczącą nowej aranżacji terenów miejskich w kompleksie zabudowy mieszkaniowo - usługowej Osiedla "Kopernik".

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Więcej zdjeć znajdziecie Państwo na naszym profilu www.facebook.com/BibliotekaGrodziskMaz

Biblioteka główna | Wtorek, 17 Września 2013, 13:52:21