Iwonna Buczkowska i... Mikołaj w Bibliotece

Idą święta… Idą święta…

W dniu 3.12.2013 roku w naszej bibliotece odbyło się mikołajkowe  spotkanie z najmłodszymi czytelnikami. Podczas spotkania nagrodzono laureatów konkursu plastycznego  Symbole Świąt Bożego Narodzenia , w którym wzięło udział  trzydzieścioro dzieci. Gościliśmy autorkę książki     O Doboszu drewnianym ludku, który mieszkał w ogródku – Iwonnę Buczkowską.  Obejrzeliśmy piękne przedstawienie mówiące o tradycji i historii Św. Mikołaja. I najważniejsze zawitał do nas wszystkich Mikołaj, obdarowując  zebranych  słodyczami. Życzenia dzieciom , nauczycielom i rodzicom złożyły panie: Lidia Abramczyk, Naczelnik Wydziału Oświaty Powiatu Grodzisk Maz., Dorota Olejnik Dyrektor Biblioteki Publicznej.

W spotkaniu wzięli udział uczniowie z grodziskich szkół podstawowych:  nr 1,4,oraz z Adamowizny. Okolicznościowe przedstawienie przygotowali  uczniowie ze szkoły nr 4 pod kierunkiem p. D. Kołodziejczyk i M. Sochy .  Serdecznie dziękujemy

Biblioteka główna | Środa, 04 Grudnia 2013, 08:51:35