Po pierwszym tygodniu oferty kulturalnej w Pawilonie Kultury

Od  13 stycznia 2014 roku w Pawilonie Kultury przy ul. Westfala 3 w Grodzisku Mazowieckim rozpoczęła się realizacja oferty kulturalnej czyli gamy bezpłatnych zajęć dla różnych grup użytkowników. Później w Sali kominkowej odbył się  turniej gry w Fifę na konsoli PS3 z nagrodami. Zwycięzca był jeden ale emocji nie brakowało.

We wtorek na zajęciach z Czytania na dywanie dzieci w bardzo przytulnej scenerii słuchały opowiadania Grzegorza Kasdepke i przygotowywały prace plastyczne dla swoich babć i dziadków na Ich nadchodzące Święto.

W środę nie zabrakło pozytywnych emocji podczas poranku z bajką  oraz zabaw animacyjnych w Sali lustrzanej.

W piątek rano swój czas na słuchanie czytanej bajki i przygotowywanie prac plastycznych miały najmłodsze dzieci na zajęciach z Bajania. Specjalnie dla nich przygotowane były także zabawy z chustą animacyjną. Zaś w popołudnie Pawilon Kultury zorganizował dla Seniorów gimnastykę w Sali lustrzanej, podczas której mogli spędzić zdrowo i aktywnie czas. Na koniec dnia wszyscy chętni wzięli udział w zajęciach z gier planszowych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach organizowanych przez Pawilon Kultury! Tu się naprawdę dzieje!

Filia 2 | Piątek, 24 Stycznia 2014, 10:27:55