„BIBLIOTECZNY MAJ” W IZDEBNIE KOŚCIELNYM

„BIBLIOTECZNY  MAJ”   W  IZDEBNIE  KOŚCIELNYM

W ramach programu „BIBLIOTECZNY MAJ” odbył się kolejny cykl spotkań w Filii nr 3 w Izdebnie Kościelnym. Wszystkie oddziały z tutejszej Szkoły Podstawowej  i grupa  punktu przedszkolnego odwiedziły bibliotekę w wyznaczonym przez wychowawców terminie. Tematyka poruszana w czasie lekcji bibliotecznych została ustalona przez wychowawców klas.

Dzieci z punktu bibliotecznego i klasy „0” w żywy sposób reagowały na kontakt z  literaturą dziecięcą. Poznały  również charakterystykę kultury ludowej naszego regionu.

Uczniowie mieli okazję przeprowadzić wywiad z bibliotekarką czy dokonać analizy treści  lektur szkolnych. W czasie spotkań dzieci chętnie  włączały się w dyskusję i  miło spędziły  czas z książką.

Filia 3 | Wtorek, 26 Czerwca 2012, 14:43:23