Edukacyjne Czwartki w Pawilonie Kultury

11 września 2014 roku odbyły się pierwsze labolatoria dla dzieci z grodziskich szkół w ramach Edukacyjnych Czwartków. Pomysł zorganizowania zajęć edukacyjnych dla najmłodszych użytkowników Biblioteki Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki został zrealizowany po obserwacjach Dyrekcji naszej Biblioteki jak czas spędzają dzieci a jak mogłyby spędzać, aby rozwinąć swoje zainteresowania, spojrzeć na naukę z ciekawszej strony i bardziej identyfikować się z Biblioteką i Pawilonem Kultury.

Po pierwszych zajęciach, odpowiedź dzieci była jednoznaczna - pomysł na Edukacyjne Czwartki był strzałem w dziesiątkę! Entuzjazm dzieci podczas zajęć przekłada się systematycznie na wzrost czytelnictwa w Grodzisku Mazowieckim.

Filia 2 | Sobota, 20 Września 2014, 09:04:35