GENERATOR POMYSŁÓW

Generator Pomysłów to innowacyjne podejście do pracy nad projektami, których inspiracją były ankiety pozostawione w Bibliotece przez naszych czytelników. W nocy z 23 na 24 października, grupa pracowników Biblioteki oraz osób współpracujących, przygotowała plac budowy nad którym czuwała socjolożka z Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę".

W trakcie "budowy" wyłoniono cztery obszary, które są istotne dla młodzieży. Każdy z nich musiał na koniec nocnej pracy wyłonić jeden flagowy projekt, który to pozostawiamy Państwa ocenie. Opisy wszystkich projektów zaprezentujemy już wkrótce i zaprosimy do aktywnego głosowania. Wygrany projekt otrzyma grant na realizację.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w Generatorze Pomysłów. Ze swojej strony możemy tylko wspomnieć, że taka forma pracy jest niezwykle kreatywna i pozwala inaczej spojrzeć na problem, wyzwanie i współpracowników. Więcej zdjęć znajdziecie Państwo na naszym profilu na Facebooku.

Filia 2 | Wtorek, 28 Października 2014, 15:44:10