Magda Bębenek - inspirujący wykład w Bibliotece

Magda Bębenek, czyli Polka Potrafi w Grodzisku Mazowieckim.

Na zaproszenie Biblioteki, ze swoim wykładem inspirującym przyjechała podróżniczka, tłumaczka, autorka książek, wydawca - i jak o sobie mówi PRZYGODNICZKA.
Spotkanie skierowane głównie dla młodzieży grodziskich szkół zebrało całą salę widowiskową publiczności złożonej również ze studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
Niezwykłe podejście do życia, czerpanie pełnymi garściami z doświadczeń ludzi spotykanych podczas podróży, mądre spojrzenie na rzeczywistą drogę, która jest przed młodymi ludźmi - to wszystko miało przekaz, który trafił do tegorocznych maturzystów i seniorów, którzy są wciąż aktywni.
Podczas podpisywania książek, usłyszeć można było stwierdzenia studentów UTW - "Teraz łatwiej mi będzie zrozumieć swoje wnuki...".
Książki Magdy Bębenek "Polka potrafi, zostań bohaterką własnego życia" oraz "Polka potrafi, życie zaczyna się po czterdziestce" już za kilka dni będą dostępne w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki na regale z napisem "nowości".

Dziękujemy Wydziałowi Oświaty z grodziskiego Powiatu za objęcie Honorowego Patronatu nad wydarzeniem.

Biblioteka główna | Piątek, 21 Listopada 2014, 09:31:47