Ferie z książką

Podczas tegorocznych ferii zimowych w ramach akcji Zima w Mieście Biblioteka Publiczna przeprowadziła zajęcia głośnego czytania. Spotkania odbywały w czasie ferii zimowych codziennie w Centrum Kultury i w świetlicy przy ul. Westfala. Zgodnie z zasadą, że głośne czytanie dla najmłodszych zawsze powinno kojarzyć się z przyjemnością, dzieci wysłuchały zabawnych i humorystycznych wierszy i baśni polskich autorów: J. Brzechwy, J. Tuwima, D. Gellner, M. Strzałkowskiej oraz tekstów literackich G. Kasdepke. Z książką podróżowały do Afryki i Japonii. Teksty dzieciom czytali: Katarzyna Kajka, Anna Kakietek, Olga Barbasiewicz, Piotr Ciesielczyk, Jolanta Szczygielska, Dorota Olejnik, Maria Zdrojewska, Paulina Zawadzka. Lektorom bardzo serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i pomoc w przeprowadzenie akcji.

Biblioteka główna | Poniedziałek, 28 Maja 2012, 14:58:18