Małpka George odwiedziła Bibliotekę - Oddział dla dzieci

Popularna wśród dzieci postać ciekawskiej, brązowej małpki o imieniu George, stworzona przez małżeństwo autorów Margret i Hansa Rey, już od ponad 70 lat uczy i bawi najmłodszych na całym świecie. Małpka jest bohaterem książek oraz serii filmów animowanych. Jest psotna i jak tytuł wskazuje ciekawska, przez co często wpada w tarapaty, przysparza dorosłym i sobie kłopotów. Na zaproszenie Biblioteki w Grodzisku  Maz. 3.03.br. Ciekawski George złożył wizytę dzieciom.

Warsztaty poprowadziła pani Anna Uszyńska - przedstawicielka Wydawnictwa Modo w towarzystwie maskotki Georga. W spotkaniu brały udział dzieci z  Przedszkola im. Krasnala Hałabały. Najmłodsi poznali historię lubianej małpki oraz liczne ciekawostki na jej temat, wysłuchały bajki i obejrzały film. Dziękujemy J

Biblioteka główna | Środa, 04 Marca 2015, 09:15:48