IV Miasto Kobiet - już za nami

IV edycja Miasta Kobiet, podczas której gościliśmy wielką gwiazdę polskiego aktorstwa - Beatę Tyszkiewicz możemy podsumować stwierdzeniem - było naprawdę wyjątkowo.

To wielki zaszczyt dla nas, organizatorów, a także dla całej publiczności, że wspólnie mogliśmy słuchac opowieści o aktorstwie, wspomnieniach i życiu tej wspaniałej aktorki.

Stefano Terrazzino, wraz ze swoją taneczną partnerką Pauliną Biernat, zatańczyli tango oraz zmysłową rumbę. Nauczyli nas mambo a także rozśpiewali publiczność włoskimi przebojami.

Prowadząca spotkanie dyrektor Biblioteki Publicznej, Pani Dorota Olejnik, zaprosiła wszystkich na kolejną, jubileuszową edycję Miasta Kobiet już za rok.

Organizację IV edycji Miasta Kobiet wsparły finansowo takie firmy jak:

- Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Grodzisku Mazowieckim

- Restauracja La Venda w Grodzisku Mazowieckim

- GRAfit fitness & wellness w Grodzisku Mazowieckim

Serdecznie dziękujemy również firmie MARY KAY za ufundowanie zestawu kosmetyków i firmie Czerwony Koral za przygotowanie naszyjnika dla Pani Beaty Tyszkiewicz.

Biblioteka główna | Wtorek, 17 Marca 2015, 09:24:40