Konkurs na zakładkę do książki

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO:

,,Moja zakładka do książki”

Organizator:

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki: Pawilon Kultury - Filia Nr 2

1. Temat konkursu: Moja zakładka do książki.

2. Cele konkursu:

- budowanie emocjonalnej więzi z książką i biblioteką

- promowanie idei czytelnictwa i instytucji bibliotek wśród dzieci

- kształtowanie świadomości czytelniczej wśród najmłodszych

- pobudzenie wyobraźni, kreatywności i oryginalnego widzenia tematu

3. Warunki uczestnictwa:

w konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas 0 - II szkół podstawowych z terenu gminy Grodzisk Mazowiecki.

4. Przedmiotem konkursu jest wykonanie zakładki do książki, dowolną techniką, z dowolnych płaskich materiałów (nie brudzących i niszczących książek). Mile widziane techniki mało popularne i eksperymenty artystyczne. Każdy uczestnik może wykonać jedną pracę. Prace należy składać do Pawilonu Kultury – Filii Nr 2  Biblioteki Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki przy ul. Westfala 3 do dnia 25.05.2015r.

5. Postać i format pracy dowolna.

7. Do każdej pracy należy dołączyć metrykę o wymiarach: 7 cm x 5 cm umieszczoną na odwrocie zakładki. Informacje umieszczone na metryce to : imię i nazwisko autora pracy, klasa, nazwa szkoły, wiek, nazwisko wychowawcy klasy.

8. Oceniane będą:

- pomysł

- wrażenie artystyczne

- precyzja wykonania

9. Prace przechodzą na własność organizatora i nie będą zwracane.

10. Biorąc udział w konkursie uczestnik wyraża zgodę na :

• opublikowanie swoich danych osobowych,
  • opublikowanie fotografii wizerunku dokonanego podczas uroczystego wręczenia nagród.

11. Oceny prac dokona komisja konkursowa powołana przez dyrektora Biblioteki Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki

12. Najciekawsze prace konkursowe zostaną nagrodzone.

Ogłoszenie wyników konkursu, uroczyste wręczenie nagród oraz otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się podczas uroczystości zorganizowanej przez Bibliotekę Publiczną z okazji Dnia Dziecka w dniu 01.06. 2015 r. przy ul. Westfala 3 w Grodzisku Mazowieckim.

Osoba odpowiedzialna do kontaktu: Danuta Dubielecka, nr tel. : 665-245-038.

Biblioteka główna | Filia 2 | Piątek, 15 Maja 2015, 09:36:20